Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magazynek do M4A1 GFC


Recommended Posts

Witam. Mam problem z wyborem magazynków. Doradźcie mi bardzo proszę. Upatrzyłem sobie 2 rodzaje:

 

http://azteko.pl/magazynek-lowcap-m4-m16-metalowy-60-kulek-black-boyi-p-7007.html

 

oraz

 

http://azteko.pl/polimerowy-magazynek-na-60-kulek-do-serii-m4-black-p-5447.html

 

Który jest warty. Nie chcę, żeby po 3-4 strzelankach się rozsypał. Zależy mi na tym, aby był z metalu. Ewentualnie doradźcie jakieś inne strony lub inne magazynki.

 

Z góry dziękuje.

Link to post
Share on other sites

Magi Boyia są niezłe jak na tę cenę, wg mnie. Czasami wymagają wyciągnięcia wkładu i dokręcenia kilku śrubek, ale są tanie i raczej niezawodne (chyba, że w moim przypadku to właśnie kwestia tego przeglądu zerowego we własnym zakresie). Podają bdb. Używam ich i w sumie jeszcze mnie nie zawiodły.

Kolor jest raczej szary ( a nie black, chyba że chodzi o wyblackły czarny ;-) ), więc trzeba się liczyć, że nieco się odróżnia od czarnej repliki. Farba matowa.

 

Tych P&J nie znam.

Link to post
Share on other sites

Od siebie polecam lowy P&J. Koszt jednego w granicach 30zł (na taiwangunie cena potrafi się zmieniać z dnia na dzień- kwestia kursu dolara) a podają jak rasowe. Nieraz doświadczyłem ogromnego zdziwienia, gdy okazało się, że mag podał wszystkie kulasy ( a przecie z tym problemem potrafi się PTW borykać), jedyna moja ingerencja to podklejenie od strony spustowej gniazda magazynka jedną warstwą taśmy izolacyjnej- mag dzięki temu siedzi "ciaśniej" i pewnie dociska do komory.

Link to post
Share on other sites

Mam te boye tylko w wersji tan. 4 sztuki śmigają u mnie w m4 jak marzenie. Przy rofie na poziomie 15k/s, nie zauważyłem pustych strzałów, z reguły zostają nie wystrzelone 2 kulki.

Raz miałem kłopot z jednym magiem, ale okazało się że jakiś syf wpadł do środka i co parę kulek zacinał sprężynę. Trochę luźno siedzą w gnieździe (body JG), ale 4 paski taśmy klejącej materiałowej załatwiły sprawę (taśma wklejona w gniazdo a nie na magach).

 

edit.

Zapomniałem dodać że są całkiem solidne. Często lądują na ziemi jak trzeba szybko maga zmienić i do tej pory im nic nie dolega. Co prawda nie lądują na betonie, ale na utwardzonych i kamienistych drogach już im się zdarzało.

Edited by Cisko
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...