Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hatch

Użytkownik
 • Content Count

  186
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,986 profile views
 1. Czy powraca- nie wiem, ale ogłoszenie na pewno to próba oszustwa.
 2. Mam nadzieję, że piszę w dobrym dziale. Z góry przepraszam, jeśli tak nie jest. Dosłownie 10 minut temu w pracy zakończyło się szkolenie dotyczące Ochrony Danych Osobowych. Spytałem się, jak sprawa wygląda z udostępnianiem profilów facebook'owych delikwentów na łamach wątków na forach publicznych. Otrzymałem odpowiedź, że nie ma takiej możliwości z racji, że człowiek, który mnie oszukał nie został jeszcze skazany, a jest dopiero podejrzanym o popełnienie przestępstwa. W wielu tematach na tym forum widziałem, że ludzie jednak to robią, a administracja powyższych linków nie usuwa. I tu poja
 3. Hatch

  Fabson93

  Ja sam sprzedawałem magazynki w ilościach praktycznie hurtowych- wszystkie wysyłane były listami i nigdy nie miałem żadnych problemów.
 4. Koleś co wali ściemę hahahaha xD
 5. Hatch

  Kow@l

  Witam serdecznie, jestem członkiem grupy ASPS, do której kow@l również należy. Śledzę wątek od początku, ale nie interweniowałem, gdyż znam go dobrze i nigdy takich problemów z jego udziałem nie było. Rozmawiałem z samym zainteresowanym jakiś czas temu i sądziłem, że sprawa została wyjaśniona, lecz jak teraz widzę, nie. Dziś skontaktowałem się również z jego bratem, który ma to z nim w 4 oczy wyjaśnić i mam nadzieję, że sprawa się dla poszkodowanego zakończy pomyślnie. Pozdrawiam, Hatch.
 6. Tyle w temacie. Gość spróbował przycwaniakować- pewnie już przy drugim "już leci paczka" był pewien, że giwera posiedzi jeszcze u niego szmat czasu, a jeszcze jakiś lizidup próbuje go bronić śmiesznymi argumentami :D
 7. Hatch

  R-Hop

  Qbis jeśli chcesz łatkę od Hunterseekera to odezwij się do mnie na pw. Tak się składa ze mam ich nadmiar :)
 8. Hatch

  R-Hop

  A co to za problem poprawnie zamontować gumkę hu?
 9. Hatch

  M16

  A oto moja piękność- M16A4 od G&P z biciami FN Manufacturing. Z zewnątrz: + klipsy w OD oraz czarne, + cholernie wygodny chwyt pionowy za gniazdem magazynka, + handstoppery (jestem leworęczny :icon_razz:), + Vortex StrikeFire red dot sight z dorkęcanym doublerem, + lansiarki smiley na klapie od koli. Wnętrza nie wymieniam, bo nie o to w tym temacie chodzi, ale jakby ktoś chciał wiedzieć, to można na moim profilu obadać. pozdrawiam :icon_smile: http://zapodaj.net/eff4de689bf94.jpg.html http://zapodaj.net/8360f47fc9293.jpg.html
 10. fioletowa----> http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_134&products_id=2824&name=LayLax_-_Prometheus_-_Wzmocniona_Gumka_HopUp_-_Fioletowa czerwona---> http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_134&products_id=2461&name=LayLax_-_Prometheus_-_Wzmocniona_Gumka_HopUp_-_Czerwona Aczkolwiek ja bym się tym nie sugerował, jak sam Mendi zaznaczył używa fioletowego do giwery 600 fps+ i działa, ja mam 460 i też działa.
 11. Wyjmij magazynek---> odwróć giwerę do góry nogami---> spójrz w gniazdo maga----> jeśli widzisz przerwę między dyszą, a końcem komory hu, to już wiesz, że powietrze przy strzale ucieka tą stroną i trzeba działać- albo musisz zmienić komorę albo zakupić dłuższą dyszę. Problem może również leżeć w gumce. Pozdrawiam.
 12. A co to za wyczyn rozkręcić kolbę? Jakbyś był chociaż trochę samodzielny to byś do jej środka zajrzał i zobaczył w górnej części śrubę, którą wystarczy odkręcić i gotowe. Tylko przy jej wyciąganiu nie oderwij bezpiecznika.
 13. A czemu nikt nie wspomina o gumkach Promyka? Do 410 fps spokojnie możecie założyć fioletowego i zapewniam Was, że nawet Durexy nie są tak szczelne.
 14. Witam szanowną brać airsoftową, jakiś czas temu zakupiłem używanego Inteka mt4040 i przez pewien okres wszystko było cacy, bez problemu nadawałem i odbierałem. Ale od pewnego czasu borykam się z małym problemem, otóż, po ustawieniu kanału np 5. nie jestem w stanie odbierać żadnych przekazów, to znaczy, ja mogę gadać i wszyscy mnie słyszą, ale za to ja nie słyszę nikogo. W czym może tkwić problem? Wiem, że poza kanałami głównymi (1-8 ) mt404 posiada również wybór podkanału (1-40 bodajże), ale wcześniej nie musiałem do tej funkcji zaglądać i było w porządku. Teraz, żeby móc odbierać sygnał, mus
×
×
 • Create New...