Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

LiPo 11,1 1050 mAh - poszukiwania


Recommended Posts

Witam

Poszukuję pakietu LiPo 11.1V 1050 mAh w formie długiego sticka.

Wiem że takie cudo jest produkowane przez Powerbean, GE power i może kilka innych firm, ale nigdzie nie mogę tego znaleźć.

Pomoże ktoś? :)

 

Poglądowo http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=11350&name=PowerBEAN_-_LiPo_-_11.1V_1050_mAh_20C_[1]_-_T-Connector_-_Beryl,_AK

Link to post
Share on other sites

Uzupełnię, że chodzi o batkę 11,1 do mp5k - standard jest na ogniwach 2/3 NiMh o śr. ~18mm

 

@MarekMac

Jest to wartość typowa dla tego konkretnego modelu pakietu. Z tego co wiem nie ma nic innego co pasuje do mp5k z 11.1V

 

@filip4822

Nie będzie dobra, gdyż jest za duża (wysokość/szerokość)

Link to post
Share on other sites

Też mam taką ochotę upolować jakieś LIPO do mojego kurczaka, ale niestety w grę wchodzą tylko ogniwa cylindryczne.

Nie można twierdzić, że batka która pasuje do AK wejdzie do MP5K. Dlaczego zapytacie.... a to dlatego, że w kurzu jest tubus na baterię o średnicy maks 19 mm, mowa tu o MP5k CA bo taki posiadam. Wydaje się, że to dużo i, że wyżej wymieniony pakiet zmieści się bez problemów, jednak nie będzie to takie proste. Wszystko dzięki Pitagorasowi.

A więc policzmy:

a2+b2=c2

152+152=c2

225+225=450

teraz pierwiastek z 450 i mamy uwaga....

 

21,2mm

 

czyli za dużo, tyle wynosi przekątna batki o boku 15x15 mm.

Link to post
Share on other sites

^

Z tego co już mi się udało ustalić to jest ciekawa opcja na azteko:

http://azteko.pl/gfc...ick-p-5670.html

 

Z tego co wynika z opisu na GFC ma ~18mm średnicy, ale czy wejdzie? Nie wiadomo.

Zwróciłem się z tym do gfc, żeby wzieli jedno i drugie do ręki i przymierzyli, ale jak dotąd nie mam odpowiedzi (choć wiem, że już podjeli się zadania)

 

Druga opcja, która na pewno wejdzie (sprawdziłem na mojej mp5k cymy w specu, ale spóźniłem się z zakupem)

 

http://azteko.pl/aku...ryl-p-5903.html

 

Ale dopiero jutro będę ustalał co dokładnie mają na myśli pisząc status "na zamówienie"

 

Jeśli chodzi o wymiar miejsca na baterię to weź także pod uwagę to, że o ile szczyt body jest zakrzywiony, o tyle w osi pionowej jest nieco więcej niż 18,5 mm, ale ile dokładnie to nie wiem.

Edited by Tomek P-ń
Link to post
Share on other sites

No właśnie jest to trochę podejrzane.

Dostałem też info ze speca o nadchodzącej dostawie baterii na początku grudnia. Firmą się nie pochwalili, ale wiem że ten typ baterii powinien być w tej dostawie.

 

--------------------------------------

Otóż batka stała się właśnie dostępna w asgshopie

 

www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=4502

Edited by seger
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Udało mi się wsadzić 11,1v do mp5k galaxy. Wchodzi luźno ge power 1050 mAh 11.1v 20C. Jej wymiary to ok 12x14x164 tak że trzeba wiadomo wywalić rączkę przeładowania. Może by z nią weszło ale tam mam jeszcze mosfeta koło wtyku. Nie wiem gdzie ją można kupić bo kupiłem tutaj używkę od Tymoma. Gość ma jeszcze jedną powerbeana i chyba też wejdzie.I da się się targować :icon_smile:

 

http://wmasg.pl/pl/consignment/show/524455

Edited by jasiu77
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Umm... jakoś nie zaglądałem do tego tematu po zakupie...

Do mp5k cymy bateria slim stick wchodzi, ale niestety trzeba w tym celu zdemontować replikę, gdyż wyprowadzenia kabli nie chcą przejść nad komorą hop-up, a siłowanie się z naładowanym LiPo nie jest rozsądne ;)

Używając tej baterii można także zamontować mosfet gate picossr, i ukryć go po odpowiednim ułożeniu kabli w chwycie przednim.

 

Teraz jednak mam już batkę w kolbie, a mosfet w miejscu oryginalnej baterii, więc (...)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...