Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cm011 czy lepiej coś z JG do 500zł


Recommended Posts

Gieta dboys/boyi to czysta loteria... Polecam ten temat

 

Jak każdy chińczyk, ale z "ekspertę" sprzeczać się nie będę.

 

Jg też się rypią na potęgę, są mizerne wykonane, i wolałbym biegać z cm028, niż tym złomem. Wystarczająco tych giet rozebrałem , żeby wyrobić sobie o nich zdanie.

 

Boyi są o niebo lepiej wykonane,mają ładniejsze body, lepsze piny, system wymiany sprężyny, zwalniacz sprężyny, Bolt catch, mikrostyk, i kilka innych fajnych "ficzerów". Ale co ja tam wiem o replikach. Lepiej powtarzać brednie, kiedy się o replice pojęcia nie ma, niż po prostu milczeć.

 

Btw, proszę uzasadnij, dlaczego gfg jest lepsze od jg?

 

Bo dostajesz batkę jg ze stickerem gfc i energetyka?

Bo flaki mają te same.

 

Jedynym plusem tych replik to gwarancja 24 miesiące, i nieco niższa cena od JG. Powinni jeszcze dorzucić darmową przesyłkę na serwis, bo na pewno nie raz tam wyląduje.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Nitro GFG 14 z 20 k kulek na 7,4 i na razie 1 k na 11,1.Repliczka jest ok a wykonanie zajebiste.Boyi mam teraz rozebrane.Replika przebieg 4k kulek raz już była na reklamacji na gunfire.Wymienili tłok teraz poszła zębatka tłokowa.Wymieniłem na cyme jest ok ale to takie dziadostwo że masakra 4 k kulek i 2 awarie a strzelał na semi na stockowej batce.Boże jaka ta replika jest pokraczna!!!

Link to post
Share on other sites

[quote name=Rikardo015' timestamp='1386499353'

1894741] n

itro GFG 14 z 20 k kulek na 7,4 i na razie 1 k na 11,1.Repliczka jest ok a wykonanie zajebiste.Boyi mam teraz rozebrane.Replika przebieg 4k kulek raz już była na reklamacji na gunfire.Wymienili tłok teraz poszła zębatka tłokowa.Wymieniłem na cyme jest ok ale to takie dziadostwo że masakra 4 k kulek i 2 awarie a strzelał na semi na stockowej batce.Boże jaka ta replika jest pokraczna!!!

 

No jeżeli wykonanie jg jest wg ciebie "zajebiste",to jak ocenisz Aresa? Uber pro o ku*wa ja pier.....nicze "zajebiste"?

Wybacz ale jeżeli tak oceniasz jg, to nie mamy o czym gadać.

 

Widzisz to samo też mogę powiedzieć o twoim ukochanym JG, czy tam gfg. Jak zwał, tak zwał.

 

Nr1. 2 tys kulek- styki do wymiany

Nr2. 5tys kulek- styki +tłok do wymiany

Nr3. Bliżej nie znany przebieg- coś koło 10k na 11.1 -styki, kable, tłok, przerywacz, płytka selektora do wymiany.

 

Wszystkie btw nieszczelne, jedna miała w stocku 250 fps ( O matko :o)

 

Ba dum tss, i która replika jest teraz o kant dupy? Wszystkie trzy repliki są max 2 letnie, czyli nowa generacja, z nr seryjnym.

 

Mogę się założyć, że twoja gieta bojca była z GF. Oni do replik nie zaglądają, nie robią przeglądu zerowego, i wysyłają wszystko jak fabryka dała. Trzeba było z innego sklepu wziąć, i w komentarzu do zamówienia zaznaczyć, żeby złożyli gb porządnie.

Link to post
Share on other sites

Ta replika nie jest moja ja ją naprawiam koledze.Ta kupił na gunfire.Moje GFG14 jest z Azteko więc ok.To nw ja tego bojca naprawiłem ale nie widzę większej różnicy w wykonaniu body.Fajną sprawą jest to że 3 piny i replika rozebrana i ta wymiana sprężyny ale szkielet jest tak poryty że masakra jedyne z czym mam dalej problem to kurde jak założyć sprężynkę co odbija spust bo męczyłem się z ty 2 h i zawsze mi to wypadało a jak miałem złożone to znowu nie chciał się szkielet ze spustem zgrać.

Link to post
Share on other sites

jedyne z czym mam dalej problem to kurde jak założyć sprężynkę co odbija spust bo męczyłem się z ty 2 h i zawsze mi to wypadało a jak miałem złożone to znowu nie chciał się szkielet ze spustem zgrać.

 

Strzel sobie 2-4 piwa, zapal fajkę (jak nie palisz, to zacznij ; p) , przyjrzyj się temu dokładnie, i w końcu wpadniesz na pomysł, jak to złożyć do kupy. Jest to bolączka wszystkich v3-jek. Ja zawsze dociskam najpierw tył szkieletu, czyli dupa, prowadnica sprężyny, itd, wciskam łożyska i anty reversal w otwory, zostawiając przy tym szczelinę na spust i jego sprężynkę. Trochę pieszczę, aż się zmiesci i zamykam wszystko pięknie.

 

No i żeby nie było offtopu.

Do autora-bierz boyi.

 

A tak poza tym robi się z tego już wojna jak z akaczami cymy vs boyi.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Rikardo a sprawdzales na 9.6 v bo serio zastanawiam się nad gfg ale jeszcze myślę nad g001 ps znasz jakiś sklep oprócz gunfire ? Bo tam nie ma

 

Rikardo a sprawdzales na 9.6 v bo serio zastanawiam się nad gfg ale jeszcze myślę nad g001 ps znasz jakiś sklep oprócz gunfire ? Bo tam nie ma

 

Sorry za podwójny tekst wiem robi się wojna ale g001 chyba lepiej tylko niewiem ciągle i nie mogę znaleźć na Youtube jak odłączyć ebb

Link to post
Share on other sites
(...) znasz jakiś sklep oprócz gunfire ? Bo tam nie ma(...)

Ręce i majtki opadają, chłopie, wstydziłbyś się, poczytaj forum, poszukaj w googlach, sklepów jest bez liku, może jeszcze za Ciebie kupić i dostarczyć Ci do domciu... :icon_evil:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...