Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam i serdecznie pozdrawiam.

A więc kurcze mam problem rozkładałem replike już nie raz żeby wyczyścić lufe i hopka i nigdy nie miałem problemu żeby złożyć ją z powrotem, a dzisiaj wyskoczyła mi blaszka nie wiem czy dobrze ją nazywam dust cover i za choinke nie mogę jej wmontować z powrotem. Nie wiem może jestem taki głupi ale nie widze żadmych szyn w których to wcześniej leżało a dopóki nie było z tym problemu nie zwróciłem uwagi jak to było zamontowane wcześniej. Mam replike m4 KWA. Chodzi mi o tą blaszkę

27zxevm.jpg

I powinna ona wejśc w miejsce zaznaczone na czerwono ale nie wiem jak ją tam wpasować żeby cały mechanizm działał sprawnie, czyli po odciągnięciu suwadła do tyłu główna blaszka osłaniająca spada na dól a dust cover cofa się do tyłu i ja mogę swobodnie regulować hopka

ffd5l2.jpg

bardzo proszę o pomoc bo w tej chwili żeby wyregulować hopka to musze piny wykręcać i łamać na pół replike żeby zwolnić blaszkę i dopiero wyregulować hopka. Jeśli potrzeba więcej zdjęć nie ma problemu porobie

Link to post
Share on other sites

To nie jest żaden dust cover, ani nawet dast kawer tylko atrapa suwadła. Dust cover to jest pokrywa wyrzutnika łusek. Wkładasz to do komory nabojowej tymi dwiema zakładkami do góry tak, żeby mechanizm rączki przeładowania to zahaczał.

Link to post
Share on other sites

Dobra już wszystko pasuje dzięki za odpowiedź, i nie wiem dlaczego ale jakoś wbiłem sobie do głowy od samego początku, że te blaszki odstające muszą być na dole a nie na górze tak jak powinno być dlatego nie mogłem ich wpasować.

Jeszcze raz dzięki za szybką odpowiedź.

Edited by Dawidson
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...