Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dawidson

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam, Mam problem z podawaniem kulek, na ogniu pojedynczym do komory zawsze podawane są dwie kulki na serii 2 strzały podawane są 4 kulki zamiast 2. Replikę kupiłem używaną, wymieniona w niej była komora hop up na niebieską komorę prowina taka ( http://azteko.pl/prowin-komora-hop-up-cnc-do-replik-typu-g36-p-12103.html) i sprzedający napisał że zamontowana jest również lufa km head aczkolwiek przy czyszczeniu i rozebraniu repliki nie znalazłem żadnego oznaczenia że to lufa km head więc pewności nie mam. Z tuningu to by było na tyle, i moje pytanie brzmi czy ktoś się orientuje co może być pr
 2. Jak już ma wybierać replikę pistoletu to nie kwa tylko Tokyo Marui, miałem podobnego Foliage Warrior, miał inne malowanie. Z powodów osobistych musiałem go sprzedać, ale w oddziale była to najlepsza klamka, zasięgiem dorównywał chińskim elektrykom. Także jeśli masz kasę to bierz marujca a pod każdym względem będziesz z niego mega zadowolony.
 3. Dobra już wszystko pasuje dzięki za odpowiedź, i nie wiem dlaczego ale jakoś wbiłem sobie do głowy od samego początku, że te blaszki odstające muszą być na dole a nie na górze tak jak powinno być dlatego nie mogłem ich wpasować. Jeszcze raz dzięki za szybką odpowiedź.
 4. Witam i serdecznie pozdrawiam. A więc kurcze mam problem rozkładałem replike już nie raz żeby wyczyścić lufe i hopka i nigdy nie miałem problemu żeby złożyć ją z powrotem, a dzisiaj wyskoczyła mi blaszka nie wiem czy dobrze ją nazywam dust cover i za choinke nie mogę jej wmontować z powrotem. Nie wiem może jestem taki głupi ale nie widze żadmych szyn w których to wcześniej leżało a dopóki nie było z tym problemu nie zwróciłem uwagi jak to było zamontowane wcześniej. Mam replike m4 KWA. Chodzi mi o tą blaszkę I powinna ona wejśc w miejsce zaznaczone na czerwono ale nie wiem jak ją tam wpaso
 5. Dawidson

  Buty BW

  Witam, trochę odkopie temat. Przeczytałem go całego, większość wątpliwośći rozwiana, wybór haixów 2005 będzie dobrym wyborem, ale mam jednak parę pytań. Mam stopę 270mm, czyli zamawiam te buty http://armyworld.pl/product-pol-1131-Buty-HAIX-Model-2005-Kontrakt-dla-wojska-taktyczne-BW-NOWE-II-Gatunek-.html BW270, EU 42, i mają one zachowany luz na grubą zimową skarpete plus wkładka tak? I kolejne pytanie czy mowa w wcześniejszych postach o zielonych wkładkach to chodzi o tą wkładkę do butów http://armyworld.pl/product-pol-68-Wkladki-do-Butow-Wojskowe-Bundeswehr-Siateczka-Oryginal-.html ? I cz
 6. Pierwszy raz byłem na Bezśnieżnej, bardzo pozytywne wrażenie, dynamiczna rozgrywka, dużo walki mnie się podobało. Jedyna tylko mała uwaga z mojej strony to brak dowódców po obu stronach, panowała samowolka, nikt nie koordynował działań żadnej ze stron. Ale reszta bardzo pozytywnie, i nawet z terminatorką się nie spotkałem także tym bardziej zadowolony jestem. I grochówke mieliście naprawde dobrą ;). Za rok zrobie wszystko żeby pojawić się na kolejnej edycji.
 7. Witam. Mam takie pytanie. Jak ta tabela ma wyglądać, macie może jakiś wzór z którego mógłbym skorzystać?
 8. Ja mam 10 magazynków od boyi, jestem ich 3 właścicielem i żadnych problemów z zacinaniem, i ich nie smaruje.
 9. Ostatniego maga nie polecam, w moim przypadku wogóle kulek nie podawał. Dwa magi kupiłem i żaden nie funkcjonuje poprawnie.
 10. Dawidson

  Kolimator G&P

  Zdecydowanie bardziej na moją kieszeń wielkie dzięki OFF
 11. Dawidson

  Kolimator G&P

  Taa właśnie o to, ale nie sądziłem że to takie drogie jest. A np cos podobnego tylko takie w formie nie wiem przeźroczystej gumki czy coś?
 12. Dawidson

  Kolimator G&P

  Ja tak troche z innej beczki, gdzie znajde jakąś osłonke na przednią szybkę do tego kolimatora?
 13. Dawidson

  Kolimator G&P

  Posiadam taki, moge serdecznie polecić.
 14. Tą emke będzie ci bardzo ciężko kupić już bardzo długi czas jej w sklepach nie ma.
 15. Używam ładowarki z twojego linku Powała i nie narzekam na nią.
×
×
 • Create New...