Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Od czego zacząć?


Recommended Posts

http://forum.wmasg.p...bor-ostateczny/

 

A repliką jedyna w okolicach 300 zl AK47 jest cyma 028. Wasze wszystkie fundusze to 300 zł na osobę? Musicie pamiętać o dodatkowych kosztach Ochrona oczu i kulki więc to też dodatkowy wydatek. W okolicach 300 zł można znaleźć jeszcze replikę G36 oraz MP5.

Edited by adrian0403
Link to post
Share on other sites

Jeżeli puszka będzie wielkości beczki jest szansa na trafienie. Dzieci, repliki asg to nie broń precyzyjna. 6mm kulka to nie pocisk snajperski. Jeżeli z 40m uda ci się 60% kulek z serii wsadzić w cel wielkości 40cm to i tak będzie dobrze.

A polskie znaki w telefonie to tylko kwestia chęci a nie techniczna.

Link to post
Share on other sites

Przepraszam Arend ale po raz pierwszy nie zgodzę się z Tobą.

Jeżeli puszka będzie wielkości beczki jest szansa na trafienie. Dzieci, repliki asg to nie broń precyzyjna. 6mm kulka to nie pocisk snajperski. Jeżeli z 40m uda ci się 60% kulek z serii wsadzić w cel wielkości 40cm to i tak będzie dobrze.(...)

Warunek trafienia spełni M14 lub M14 SOCOM. Wiem przerastają ich budżet ale może warto dozbierać...

(...) A polskie znaki w telefonie to tylko kwestia chęci a nie techniczna.

Mam NOKIĘ E63 i jeśli znajdziesz w niej "polskie znaki" stawiam Ballantines'a...

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Powała skąd wiesz że AK Galaxy jest marne przecież ono chyba niedawno na rynek wbiło,chyba że się mylę.

Nie pisałem, że jest "marne" ale ponieważ nie sprawdzone, to wydanie pieniędzy jest ryzykowne.

 

(...) Co do tematu to polecałbym MP5 Galaxy. Z 40 metrów strzał w puszkę przy 10 strzałowej serii to nie problem;)

Potwierdzam. Na dobrych kulkach 0,23 całkiem realne jest trafienie nawet 2-3 kulkową serią.

 

Powała stawiasz Ballantines'a :icon_biggrin: Polskie znaki w E63 są i używam ich na codzień :icon_smile: (...)

Said, napisz mi instrukcję jak je uruchomić w SMS-ach, bo nie udaje mi się ustawić, stawiam Ballantaines'a... :icon_wink:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

To niech prześle mi pieniądze, a ja mu wyślę M4. Co prawda będzie beznadziejne, ale skoro nie zależy mu na jakości (kupie taki złom za 100zł - chociasz te pozostałe 300 się nie zmarnuje).

M4 tańsze niż 700zł są o kant zada rozbić. Są jakieś nowe produkty (Cymy), ale różnie o nich ludzi mówią, a i tak kosztują chyba koło 600zł. Tańsze eMki to źródło problemów. Jeśli kolega chce siedzieć i patrzeć jak jego replika pluje kulkami, nie strzela, leży połamana itd. itp. to niech kupuje (on będzie płakać nad repliką, a reszta będzie walczyć). Lepiej zacisnąć zęby i kupić Kałasza, G36 lub coś innego, dobrego w tej cenie albo dozbierać na porządną eMkę niż wyrzucić 400zł w replikę, która tylko sprawi, że osiwieje.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...