Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kabelki w Eotechu


Recommended Posts

WItam. Kolega dał mi do sprawdzenia niedziałającego eotecha. Rozkręciłem go i zobaczyłęm, ze żadny kabelek nie jest nigdzie przylutowany. Te od zasilania były jako tako do rozpoznania, wiec zastąpiłem je sygnałowym, który został mi z PisoSSR i porządnie przylutowałem, ale kompletnie nie mam pomysłu na te trzy kabelki na środku. One były jakoś powkręcane w te sprężynki przed nimi, ale czy tak ma być? Wrzucam fotkę dla zobrazowania. Proszę o w miarę szybką pomoc znawców tematu :icon_smile:

103hkea.jpg

Link to post
Share on other sites

Na sprężynkach oparta jest dioda w chińskich eotechach, nie powinno tam być plątaniny kabli. Co do reszty trudno mi powiedzieć, mój eotech wnętrze ma inaczej wykonane.

Jeśli w środku znajdziesz 3 lustra to dłubiesz w prawdziwym eotechu :icon_razz:

I szczerze mówiąc nie zdziwiłoby mnie to gdyby to była kopia eotecha a nie atrapa asg, wtedy zostają ci amerykańskie fora typu ar15.com etc

 

EOTechclone012.jpg

źrodło ar15.com

Link to post
Share on other sites

Te trzy kable to kable sterujące pracą kolimatorka.

Btw. te kable są lutowane jakimś szitmetalem a w dodatku same są zrobione z shitmetalu , co powoduje że wyłamują się w trakcie poruszania kolimatorem ( !! ). Zmień je na jakiekolwiek ( z pewnościa będa lepsze ;) ) .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...