Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

danesz

Użytkownik
 • Content Count

  306
 • Joined

 • Last visited

 1. Pograłem trochę i niestety muszę stwierdzić że AW to jeszcze większe gówno niż WOT. Jedziesz sobie Leo , wyjeżdża z naprzeciwka Ciebie jakieś gówno z działkiem 20-30 mm i pakuje w Ciebie magazynek stukając po 10-20 pkt. No żesz kurr... A nie daj bóg trafisz na BWP-1. Z tej śmiesznej niskociśnieniowej 76-ki będzie Cię punktował z 800 metrów tłukąc z taką samą siłą jak T-54 lub M-60. Z tym że z T-54 hity czasem nie wchodzą. Z BWP niestety siadają aż trzeszczy. Dziś po tygodniu gry odinstalowałem tę żałość.
 2. Fajny koncept do ASG. Do bloczkowych są od dawna takie dodatki, ino że dla farbiarzy. :)
 3. Nie. Spółki Z.o.o nie chronią przed odpowiedzialnością finansową właścicieli. Spółki komandytowe - tak.
 4. Okeej, okeej.. Może faktycznie jestem ciut przewrażliwiony... ;) Pozdrawiam.
 5. Kolego. Nie życzę sobie takich wybiegów słownych.
 6. Mejt. Skoro zaczynasz pisać to pisz wszystko. I wszystko rzetelnie wyjaśniaj. I przede wszystkim - obiektywnie.
 7. Jeśli masz łeb na karku ( więc nie potrzebujesz pierdyliarda FPS ) to Umarex jest bardzo trafionym wyborem. Stock da Ci 350-30 fps, co może wydawać się niską wartością,ale dla ogarniętego gracza starczy (kilka lat biegałem ze stockowym 416 od Umarexa zarówno na simach jaki i ebankach i nie narzekam ) W zamian dostajesz niemalże niezniszczalną replikę, o wyważeniu i ergonomii ostrego odpowiednika. Nie boisz się ani wilgoci ani dzwona w drzewo. Z kolei z KWA możesz zrobić armatę... Pozdrawiam.
 8. X54. Zawsze i wszędzie da się odróżnić regularne wojsko od zbieraniny. I przychylam się do pytań GuloGulo.
 9. Stary. Wy na MŁ uważajcie. Nie dalej jak miesiąc temu prawie wlazłem na granat moździerzowy ~82 mm. Mnóstwo ludzi z okolicy zapomina że to poligon, który nadal jest używany zgodnie z jego pierwotnym przeznaczeniem, a jeszcze 15 lat temu, w czasach gdy AON był obiektem zamkniętym, można było mieć kłopoty za samo pojawienie się na tamtym terenie. Nie mówię że obecnie tak nie jest ( w końcu z jednej strony WITU z drugiej WITPIS a w środku AON, strzelnice, czynne rzutnie do miotania granatów, czy miejsce do utylizacji materiałów wybuchowych ).
 10. Jeśli to aktualne a nożem nie będziesz łupał granitu to kup Morę. Tania, wygodna i sprawdzona. W wariancie z kwasówki lub węglówki. A jeśli i to nie odpowiada to zapraszam na knives.pl Pozdrawiam.
 11. Stalker. Od proszków to się praktycznie na starcie zaczęło odchodzić. :)
 12. Urban. Jest dokładnie tak jak mówisz.. Na 3-6 tygodniowe wyjazdy na Ural, Kaukaz czy Syberię pakowałem się w alpinusowskiego "K2", który ma 75 l i dawało radę wziąć własne klamoty oraz moją działkę sprzętu wspólnego, który każdy "members" musiał nieść.
 13. Panowie. Nie unoście się ponieważ obaj macie sporo racji. Dla nas najważniejsze żebyśmy wyciągnęli odpowiednie wnioski. Plusem jest też to, że w końcu zachód zobaczy o co chodzi kremlowskim politykom, którzy przecież w dużej części są ex funkcjonariuszami różnych służb wywiadowczych. Gorzej jeśli na przykład nasi zachodni sąsiedzi będą chcieli coś ugrać na tej zadymie. Póki co, cześć naszych "decyzyjnych" stanęła ( przynajmniej w części ) na wysokości zadania i przydzieliła niemałe granty na kilka, traktowanych dotąd po macoszemu, programów zbrojeniowych.
×
×
 • Create New...