Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka bateria do kolby sf G&P 9,6 alternatywa od lipo


Recommended Posts

Witam proszę w szytskich znających problem o wypowiedź.

Posiadam replikę m4a1 G&P, mam sprężynę m120 na ok 430 fps i chciałem alternatywę od lipo.

W przódmam risa wiec bieda. Postanowiłem zmienickolbę na sf tez g&P i pytanie bo wprowadnicy mam mosfeta.Uciekam ze wzgledów bezpieczeństwa od lipo potrzebuje NIMH

1) Jaką baterie zponiższych polecacie z poniższych lub jakas inna

2) ile taka bateria zponiższych lub prponowana powinna wytrzymać około ilość strzałów

3) lub zmienićkolbe jaka firma do jakiej bateri 9,6v

 

1) spec:

 

http://www.specshop....-_Mini_Podwojna

 

2) GF

 

http://gunfire.pl/pr...2-modulowy.html

 

3) Krakman:

 

http://www.taiwangun...mini-sf-8fields

Link to post
Share on other sites

Chcemy doradzić Ci dobrze. Technologicznie LiPo przewyższa wszystkie dostępne baterie pod względem parametrów użytkowych. Myślę, że większość osób podziela zdanie, że jeśli ma doradzać źle, to lepiej wcale nie doradzać. Nie podałeś konkretnych powodów dla których nie chcesz LiPo więc sam rozumiesz...

Link to post
Share on other sites

Troche jest dyskomfort ze moze sie zapaluc itp.zostawilem kiedys lipo w replice . Cos zaczelo strzelac, buhac. Co sie okazalo bateria dobra i strzela no ale chyba kable bo musialem wymienic. Juz wymienilem ale jakos wole nimh. Uzywam jwdna baterie od 7 lat prawie i zawsze wytrzymuje

 

Wiem no nie powinno sie zostawiac tak ale jak czasem jest np potrzeba uzycia repliki.odlanczac podlanczac.poprostu szukam jakiegos nimh ktore wejdzie do kolby g&p

Link to post
Share on other sites

Strzelanie, buhanie podczas użytkowania Li-PO oznacza najczęściej zwarcie elektryczne. Też się obawiałem przejścia na li-po, bo się nasłyszałem historyjek, jakie to one niebezpieczne, że się palą, że straszne, że be i w ogóle. Później kupiłem i jestem z tego powodu szczęśliwy :D. Bardzo wydajny, w miarę rozładowywania akumulatora szybkostrzelność nie spada do ostatnich chwil życia pakietu, możliwość pełnego wykorzystywania potencjału pakietu w dowolnych warunkach atmosferycznych, duża tolerancja na nadmierne obciążenie. Akumulator swój potrafiłem trzymać i tydzień podłączony do repliki (nie chciało mi się odłączać :P) i nie było żadnej awarii. Po dwóch latach używania jest trochę opuchnięty ale nie wydaje mi się, by stracił coś na osiągach.

 

Wspomniałem o zdecydowanie dłuższej możliwości korzystania z Li-Po w porównaniu do NiMH? Li-Po 2200 trzyma mi dużo dłużej niż NiMH 2400 :P. Oba MiC. Panowie od SCDTV mają filmik ukazujący katowanie i przekłuwanie Li-PO.

 

Jedyny minus z użytkowania Li-Po to konieczność zakupu specjalnej ładowarki, która poza prostownikiem posiada też procesor.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...