Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

m4 KWA. Problem z podawaniem kulek


Recommended Posts

Witam.

Posaidam m4 KWA LMT defender 4 czyli jak widac jeszcze ze starej serii pancernych KWA. Od niedawna mam problem z podawaniem kulek. Replika podaje co ktoras kulke lub w ogole nie podaje. Pomyslalem, ze wina lezy w komorze hopa, wiec ją rozkrecilem sprawdzilem, wyczyscilem i przy okazji zmienilem gumke na nowa. Po zlozeniu replika zaczela dzialac normalnie ale po wystrzeleniu ok, 500-700 kulek znow ten sam problem powrocil. Wiec znou replika zostala rozlozna, gumka zdjeta, ponownie zalozona i replika zlozona. Znow ok 500-700 kulek bez problemu a potem znowu to samo. Co to moze byc ? Dodam, ze problem zaczyna sie dopiero pojawiac po przelaczeniu na tryb auto. Na singlu do momentu przelaczenia wszystko dziala ok, pozniej powrot na singla juz nic nie daje. Replika dalej nie podaje.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ma tą samą replikę tyle że M16 KWA LMT defender patrol ris, ostatnio rozbierałem więc mogę ci coś doradzić. Próbowałeś na różnych magach? Ewentualnie sprężyna od listwy popychacza się wyrobiła bądź sama listwa jest zużyta, bo skoro raz chodzi raz nie to dysza z popychacza raczej nie spadła.

Edited by Agresywyny_Spawacz
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...