Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nie podałeś linku do repliki... Ale M4A1 GFC bazująca na JG w mojej ocenie, to całkiem dobra replika. Choć warto pamiętać, że nie ma sprzętu asg idealnego, a "ideał" to ocena subiektywna ;-)

Przez dwa lata użytkowania w moim egzemplarzu: awaryjność zerowa, zasięg skuteczny 40-50 m (mówimy o trafianiu w cel). Ja osobiście od początku mam stock, bo... nic nie trzeba było wymieniać ani poprawiać; lufa też jest prec (przynajmniej w moim modelu była).

Nie wiem jakie są obecnie dodawane aku - dawniej był GoldenEagle 1100mAh, który jest nie do zajechania (dziala bez zająknięcia w każdych warunkach, nawet zimą).

Może faktycznie można z czasem wymienić gumkę HU, tak jak napisał Valor92, ale na początku nawet stokowa daje radę.

Trzeba dokupić natomiast ładowarkę mikroprocesorową (tego zasilacza z pudełka nie używać).

Link to post
Share on other sites

Replika moze być glosna glownie przez lozyska lub same zebatki. Ale jak gb nie jest dobrze spodkladkowany to takze wplywa to na kulture pracy oraz zuzycie czesci. Przepraszam za brak polskch znakow, taki telefon.

spoko :D nie patrze aż tak na znaki czyli nie warto nic ruszać w nim i zostawić serie ? :D
Link to post
Share on other sites

Sprawdź podkładkowanie! Kumpel ma hk416 od gfc i się tłukła strasznie, jak sprawdzał w domu jak się kręcą zębatki to palcem nie mógł ruszyć tak były ciasno. Wiem że repliki różne ale w środku chyba identycznie a sprawdzić nie zaszkodzi, jak się mylę to poprawcie.

Edited by szymek908d
Link to post
Share on other sites

Zacznijmy od tego że musisz najpierw mieć tą replikę, przestrzelać i ocenić czy pracuje dobrze czy nie wzbudza wątpliwości, profilaktycznie jeżeli się znasz to możesz sprawdzić i ewentualnie poprawić podkładkowanie ale jeżeli się na tym nie znasz to lepiej nie ruszać. Moje GFG14 od nowego pracuje lepiej i bardziej estetycznie niżeli inne G36 z JG, daję tylko taki przykład, jeżeli to pierwsza replika a tak powinno być to na początek nic bym w gb nie grzebał chyba że chcesz go od razu tuningować.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...