Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Valor92

Użytkownik
 • Content Count

  166
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

4,499 profile views
 1. Witam. Potrzebuję pewnych informacji na temat komór. Które z nich byłyby lepsze, czy ich nie ruszać? Guarder: https://www.taiwangun.com/pl/czesci-wewnetrzne-pistolet/aluminiowa-komora-hop-up-do-hi-capa-guarder Maple Leaf: https://www.taiwangun.com/pl/czesci-wewnetrzne-pistolet/komplet-lufy-crazy-jet-dla-serii-hi-capa-maple-leaf (TYLKO komora - lufę zostawiamy) Pacjent: WE Hi-Capa Dragon 7" (Full Auto)
 2. Witam. Czy ktoś już posiada, bądź nawet tuningował ową zabawkę? https://gunfire.com/pl/products/karabin-wyborowy-asg-golden-eagle-e6902m-czarny-1152236510.html
 3. Zapytam się o gniazdo magazynka. 1. Jakie magazynki przyjmuje bez modyfikacji? 2. Czy musiałeś grzebać, aby mag trzymał się sztywno i spokojnie się wypinał?
 4. Valor92

  Gunfire.pl

  Szybkie pytanie na dzień dzisiejszy. Czy wstawianie nowych części ze sklepu do nowej repliki robią w cenie? Czy zmienili politykę w tej materii.
 5. Valor92

  M14 JG?

  Witajcie! Czy ktoś już zakupił nowe "twory" od JG? Klasyczny https://www.taiwangun.com/pl/karabin-snajperski-aeg/jg1401-j-g-works EBR https://www.taiwangun.com/pl/karabin-snajperski-aeg/jg1404-full-metal-j-g-works Jeśli tak, to jak sprawują?
 6. Sprawa wyjaśniona. Winna była sprężynka języka spustowego. Sprawdzałem to metodą prób i błędów. Jak do tego doszło? NIE WIEM! Można zamknąć temat.
 7. Zaczynam grzebać w GB. Mogę już wykluczyć kostkę z kablami, silnik i zębatki. Zostało mi pneumatyka i ewentualne drobne elementy, które mogą utrudnić mi życie.
 8. Przyjrzę się temu, chociaż w to wątpię. Auto na semi, bo płytka selektora powiedziała mi "Do widzenia!". Już prędzej przyjrzę się przerywaczowi, bo okablowanie z kostką jest świeżo założona - gotowiec od APS'a.
 9. Proszę bardzo VID_20211102_201746.3gp VID_20211102_201820.3gp
 10. Witam. Mam pewien problem. Przy składaniu repliki do całości, replika nie strzela. Tzn. czasami zająknie, aby naciągnąć sprężynę i oddać strzał. Baterie są w pełni naładowane, więc aku odpadają. Gearbox cały skręcony na luzie strzela. Lecz wystarczy, że włożę do korpusu, to już jakby nie miało mocy. Co to może być za przyczyna? Zaznaczę, że Gieta jest składana do CQB!
 11. Witam. Odkopuję temat. Czy ktoś z użytkowników potrafił tuningować pod DMR - 500 FPS?
 12. Pytanie tuningowe. Czy można dać dyszę 21,25 mm czy trzeba zostać przy 20,75 mm?
 13. Valor92

  DRUMY

  Witam panowie. Pytanie do użytkowników "dwujajowców". Jak oceniacie jakość magazynków od A&K(https://www.taiwangun.com/elektryczne-magazynki-boxy-2/elektryczny-magazynek-bebnowy-na-2500-kulek-do-serii-m16-ar15-a-k?from=listing&campaign-id=19), które wróciły do sprzedaży w Taiwangunie? I porównując do A&K, jak oceniacie druma od ICSa(https://militarialodz.pl/pl/p/Magazynek-drum-M4-ICS/9776)? Docelowo do SA-H03 (HK416/M27 IAR) Mateusz P.S. Miałem magazynek typu drum do eMki od BattleAxe(https://www.taiwangun.com/elektryczne-magazynki-boxy-2/elek
 14. Valor92

  LMG [GE/JG]

  Witam. Czy ktoś używa w/w replik od JG/GE?
 15. Pytanie: Czy ktoś próbował wykonać adapter na 2 RISy? Zrodził mi się pomysł masterkey'a.
×
×
 • Create New...