Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Valor92

Użytkownik
 • Content Count

  161
 • Joined

 • Last visited

 1. Sprawa wyjaśniona. Winna była sprężynka języka spustowego. Sprawdzałem to metodą prób i błędów. Jak do tego doszło? NIE WIEM! Można zamknąć temat.
 2. Zaczynam grzebać w GB. Mogę już wykluczyć kostkę z kablami, silnik i zębatki. Zostało mi pneumatyka i ewentualne drobne elementy, które mogą utrudnić mi życie.
 3. Przyjrzę się temu, chociaż w to wątpię. Auto na semi, bo płytka selektora powiedziała mi "Do widzenia!". Już prędzej przyjrzę się przerywaczowi, bo okablowanie z kostką jest świeżo założona - gotowiec od APS'a.
 4. Proszę bardzo VID_20211102_201746.3gp VID_20211102_201820.3gp
 5. Witam. Mam pewien problem. Przy składaniu repliki do całości, replika nie strzela. Tzn. czasami zająknie, aby naciągnąć sprężynę i oddać strzał. Baterie są w pełni naładowane, więc aku odpadają. Gearbox cały skręcony na luzie strzela. Lecz wystarczy, że włożę do korpusu, to już jakby nie miało mocy. Co to może być za przyczyna? Zaznaczę, że Gieta jest składana do CQB!
 6. Witam. Odkopuję temat. Czy ktoś z użytkowników potrafił tuningować pod DMR - 500 FPS?
 7. Pytanie tuningowe. Czy można dać dyszę 21,25 mm czy trzeba zostać przy 20,75 mm?
 8. Valor92

  DRUMY

  Witam panowie. Pytanie do użytkowników "dwujajowców". Jak oceniacie jakość magazynków od A&K(https://www.taiwangun.com/elektryczne-magazynki-boxy-2/elektryczny-magazynek-bebnowy-na-2500-kulek-do-serii-m16-ar15-a-k?from=listing&campaign-id=19), które wróciły do sprzedaży w Taiwangunie? I porównując do A&K, jak oceniacie druma od ICSa(https://militarialodz.pl/pl/p/Magazynek-drum-M4-ICS/9776)? Docelowo do SA-H03 (HK416/M27 IAR) Mateusz P.S. Miałem magazynek typu drum do eMki od BattleAxe(https://www.taiwangun.com/elektryczne-magazynki-boxy-2/elek
 9. Valor92

  LMG [GE/JG]

  Witam. Czy ktoś używa w/w replik od JG/GE?
 10. Pytanie: Czy ktoś próbował wykonać adapter na 2 RISy? Zrodził mi się pomysł masterkey'a.
 11. A czy ktoś "mierzył" Kublai'e ?
 12. A zapytam się, jak ci służy precka JBU w specnie? Byłoby wart swojej ceny na dzień dzisiejszy?
 13. Witam. Już użytkuję swoje H03 (M27 IAR) i chcę zapytać, czy będzie pasować do niej komora Madbull? I czy to dobra podstawa do robienia/wstawienia FlatHop, bądź R-Hop?
 14. Grywa się w to na pewno dobrze. Optymalizację poprawili konkretnie. Nawet pamiętam początki: co najmniej 30 minut ładowania do menu głównego, kolejne tyle do gry. O pingi nie musisz się martwić. W moim przypadku to muszę nauczyć się cierpliwości lub odłożyć kasę na nowego PC, bo mój to jest "kabaret" na dzień dzisiejszy, tzn.: - Intel i7 870 - GTX 1050 Ti od Gigabyte - 8 GB RAM GoodRam 1333 w Single Channel (niestety na dualu PC odmawia posłuszeństwa) - 500W zasilacz - płyta AsRock H55M-GE (nie pozwala mi nawet podkręcić procka i mam uszkodzony slot na kości RAM)
 15. Właśnie zrobiłem pierwsze zakończenie. Gra fajna, lecz jak posty wyżej, sens gry tylko w coopie. Jeżeli masz dodatki Fallen Ghost/Narco Road, to mógłbym zagrać z tobą. Jak coś, to pisz na PW.
×
×
 • Create New...