Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika i mundur na początek przygody


Recommended Posts

Witam,

Niedawno kolega namówił mnie na asg , byłem już na 2 strzelankach i spodobało mi się tak więc chciałbym kupić jakąś lepszą replikę niestety niezbyt orientuje się w tych sprawach,na dodatek nie mam zbyt wielkiego budżetu więc chciałbym zmieścić się w granicach 400zł za replikę.

Znalazłem coś w tym stylu : http://gunfire.pl/product-pol-1152200280-Replika-subkarabinka-GFG14.html Co o tym sądzicie?

No i jeszcze przydał by się jakiś mundur w miarę tani najlepiej za około 100 zł. Co proponujecie ?

Link to post
Share on other sites

Kolega Powała na pewno poleci Ci jeszcze MP5 Galaxy, kulki G&G lub Guarder i obowiązkowo dobrą ochronę oczu (np. uvex ivo) :icon_smile:

Tu nie ma się co cieszyć jak głupi do sera bo Powała będzie miał rację.

1. Porządna ochrona oczu to podstawa.

2. Dobre kulki też są przydatne bo nie są źródłem frustracji (a słabsze kulki potrafią być źródłem tejże).

3. Mp5 Galaxy to obecnie chyba najtańsza i polecana replika.

Link to post
Share on other sites

Kolega Powała na pewno poleci Ci jeszcze MP5 Galaxy, kulki G&G lub Guarder i obowiązkowo dobrą ochronę oczu (np. uvex ivo) :icon_smile:

Mylisz się co do jednego, nie polecam Guarderów lecz G&G i MadBull, więc wykaż się choćby umiejętnością czytania.

Ty zapewne polecisz mu okulary z Castoramy za 8,50 zł, bazarowe kulki w kolorze żółtym i http://gunfire.pl/pr...I-Uzi-SMG.html.

 

Witam,

Niedawno kolega namówił mnie na asg , byłem już na 2 strzelankach i spodobało mi się tak więc chciałbym kupić jakąś lepszą replikę niestety niezbyt orientuje się w tych sprawach,na dodatek nie mam zbyt wielkiego budżetu więc chciałbym zmieścić się w granicach 400zł za replikę.

Znalazłem coś w tym stylu : http://gunfire.pl/pr...inka-GFG14.html Co o tym sądzicie?

No i jeszcze przydał by się jakiś mundur w miarę tani najlepiej za około 100 zł. Co proponujecie ?

Ja sądzę, że wybrana przez Ciebie replika jest OK ale ma jedną zasadniczą wadę, jest chwilowo niedostępna. Napisz jakim ogółem budżetem dysponujesz (replika, oporządzenie) to będzie nam łatwiej Ci doradzić. Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

 

 

Ja sądzę, że wybrana przez Ciebie replika jest OK ale ma jedną zasadniczą wadę, jest chwilowo niedostępna. Napisz jakim ogółem budżetem dysponujesz (replika, oporządzenie) to będzie nam łatwiej Ci doradzić.

 

No właśnie to jest kłopot bo niewiadomo kiedy będzie dostępna ta broń i czy wgl będzie dostępna ,apropo budżetu jak już wcześniej pisałem to jakieś 400 złotych na replikę,

Link to post
Share on other sites

Tu nie ma się co cieszyć jak głupi do sera bo Powała będzie miał rację.

1. Porządna ochrona oczu to podstawa.

2. Dobre kulki też są przydatne bo nie są źródłem frustracji (a słabsze kulki potrafią być źródłem tejże).

3. Mp5 Galaxy to obecnie chyba najtańsza i polecana replika.

Ja wiem dobrze, że Powała ma rację. Ale nie rozumiem Twojego naskoku na mnie, Powała. Ja nic mu nie poleciłem, tylko poinformowałem go co polecą mu weterani.

Link to post
Share on other sites

Wiktor, OK po prostu w Twoim poście była wyraźna kpina, tak przynajmniej to zrozumiałem.

AsGplayeR, konkretnie, polecam:

- MP5PDW,

- kulki,

- okulary,

- maska,

- czapka,

- bluza,

- spodnie.

Buty powyżej kostki, poleciłbym HAIX 2005 ale to już wydatek ponad 300.- PLN.

Pod koniec miesiąca będę zamawiał i jeżeli dalej bd niedostępna GfG14 to się chyba zdecyduje na tą G5 , maskę mam , a mundur wezmę ten co mi poleciłeś.Natomiast buty to już w późniejszym okresie kupię.

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem dlaczego G36c Boyacza jest tak znienawidzone. Zawodne? Przegląd zerowy. MP5 PDW Galaxy nie ma za wielkiego celnego zasięgu, koszmarny rozrzut (tak Powała: macałem i strzlelałem :icon_wink: ). Możliwe, że G36c Boyi ma lepszy stosunek jakośc/cena, a jest tylko 70zł droższe od PDW. Jeśli już będziesz myślał o LiPolu dla PDW to nie kupuj ładowarek do LiPo GFC, niszczą baterię.

Edited by Ryzbor
Link to post
Share on other sites
(...)MP5 PDW Galaxy nie ma za wielkiego celnego zasięgu, koszmarny rozrzut (tak Powała: macałem i strzlelałem :icon_wink: ). (...)

Bzdura, skuteczny zasięg PDW [Galaxy] wcale nie jest gorszy od CM.028 a replika znacznie lepsza jakościowo.

Mam MP5K, stockowe i zasięg skuteczny od 4-rech lat nie spada poniżej 30 m (odległość mierzona) 100% trafień w pień drzewa fi 30 cm. Strzelałem krótkimi seriami 2-4 kulki G&G 0,25.

Jeśli "macałeś i strzelałeś" i był "koszmarny" rozrzut, to albo był "kitowaty" egzemplarz repliki, albo były "kitowate" kulki. :icon_wink:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Lepiej wydać raz a dobrze...szczególnie, że G36c JG kosztuje 409zł. Oczywiście, że egzemplarz który macałem był kitowaty, nawet miał przedłużoną lufę czyli moje spostrzeżenie nie mają racji bytu. MP5 PDW Galaxy strzela znacząco gorzej od stockowego GB V3 Cymy/Dboysa. G36c Boya nie nie kupa, a replika dla majsterkowicza i jest na nią prosty sposób: rozłożenie GB i hopa na części pierwsze, odpięcie blowbacka i ponowne przesmarowanie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...