Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WEEKEND ZWIADOWCÓW V


Recommended Posts

Wrażenia bardzo pozytywne (oprócz pogody, która nie dopisała, ponieważ nie padało i nie było mrozu :icon_wink:)

Utrata ekwipunku podczas desantowania (z powodu popełnionych przez nas błędów), była świetnym pomysłem - momentalnie zachwiała moją pewnością siebie, co do tego, co może się wydarzyć.

Można było przećwiczyć działanie w większej grupie niż normalnie, co na początku było problemem, ale później chyba zaczęło funkcjonować.

Można było zweryfikować/poszerzyć swoją wiedzę na temat ekwipunku indywidualnego, potrzebnego w działaniach w terenie (32h - o ile się nie mylę).

 

Wystąpiły pewne zgrzyty, nie ma sensu się rozpisywać jakie i z czyjej winy, ponieważ wszytko zostało wyjaśnione na miejscu i nie wpłynęło na dalsze etapy WZ (przynajmniej takie odniosłem wrażenie).

 

Podsumowując - została przekazana solidna porcja wiedzy (werbalnie przez prowadzących jak również przez ich obserwację).

Wiedze tą zamierzam przetrawić, przyswoić i wykorzystać na następnym WZ.

 

Dziękuję Reconowi oraz pozostałym współorganizatorom (prelegentom, osobom z grupy pozoracyjnej oraz każdej osobie zaangażowanej w to wydarzenie) - było naprawdę świetnie.

Link to post
Share on other sites

Hej,

podobnie jak Jaksa wrażenia bardzo ok.

Z mojej perspektywy, uważam że szkolenia nie należy nazywać szkoleniem, ale warsztatami doskonalącymi. Warto, żeby przyjeżdżały ekipy które się dobrze znają, mają doświadczenie.

Zaletą był okres w którym weekend był organizowany, grudzień jest dużo bardziej ciekawy niż wakacje. Bardziej wymagający.

 

Recon wielkie dzięki.

 

PS. Co do Twojego pomysłu z tygodniem to może za długo, ale 4 dni to jak najbardziej ok. I dużo więcej można zrobić. Gdybyś planował w przyszłym roku taki weekend plus :) to my chętnie.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...