Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kilka pytań


Recommended Posts

Witam, mam zamiar zacząć z asg mam dylemat w sprawie kupna repliki, zastanawiam się nad CM.048M a RK-08s i RK-05 (BOYI) poczytałem już trochę na forum ale wciąż mam wątpliwości. Drugie pytanie mam odnośnie jakie polecacie okulary i czy opłaca się kupować maskę siatkową na twarz (nie na oczy)? Co najlepiej kupić i zmienić w replice na początek? Co do kulek najlepiej kupować te z G&G? Z góry dzięki za pomoc .

Link to post
Share on other sites

Okulary z atestem, kulki G&G, w replice możesz się pokusić o wymianę gumki hop-up (Guarder przezroczysty, G&G zielona) i baterii na Li-Po (to pociąga za sobą konieczność kupna specjalnej ładowarki).

 

Maskę siatkową na na dolną część twarzy opłaca się kupić jak najbardziej, chyba, że nie lubisz swoich zębów. Jeśli chcesz je zachować, kupuj - nigdy nie wiadomo kiedy ktoś spanikuje i z pięciu metrów pociągnie Ci serię po twarzy (przykładowa sytuacja z mojej ostatniej strzelanki).

Link to post
Share on other sites

Maska może przydać się nie tylko do typowego CQB. Tak jak mówi Okota - strzała w twarzyczkę można dostać równie dobrze w lesie ; im więcej przeszkód naturalnych, tym dystans się zmniejsza ; przy podchodzeniu do budynków też wchodzimy w strzelanie na krótkim dystansie.

Poza tym maska spełnia też trochę funkcję kamuflującą twarz ;)

Link to post
Share on other sites

chyba przekonałem się do tego RK-08S boyi. Może mi ktoś powiedzieć czemu to http://www.taiwangun...yi?from=listing ma większość parametrów innych od tej http://gunfire.pl/product-pol-1152192692-RK-08.html czy po prostu to samo tylko sklep dał jakąś przybliżona specyfikacje? a aku i ładowarkę jakieś polecacie?

Edited by ShOoK
Link to post
Share on other sites

Repliki wewnętrznie takie same - różnice wynikają z tego, że repliki nie są robione z aptekarską precyzją i różne egzemplarze w obrębie tego samego modelu mogą się różnić. Dodatkowo różnie mogą być mierzone parametry, przy pomocy innych urządzeń (a niektóre pokazują lepiej, a inne gorzej).

Link to post
Share on other sites

Repliki wewnętrznie takie same - różnice wynikają z tego, że repliki nie są robione z aptekarską precyzją i różne egzemplarze w obrębie tego samego modelu mogą się różnić. Dodatkowo różnie mogą być mierzone parametry, przy pomocy innych urządzeń (a niektóre pokazują lepiej, a inne gorzej).

 

no tylko zdziwiło mnie, że każdy parametr inny waga, akumulator, długość i jakoś mała długość lufy wew jest no i w nazwie nie ma "s".

Co do bateri obie będą dobre ? http://gunfire.pl/product-pol-1152201721-Akumulator-Redox-LiPo-1800mAh-7-4-20C.html http://deltashop.pl/pl/li-pol-2s-74v-/1294-turnigy-nano-tech-1500mah-2s-20-40c.html

 

i jeszcze pytanie jaki będzie pasować magazynek midcap ?

Link to post
Share on other sites

"S" w nazwie replik serii RK oznacza, że replika jest ze stali.

to już wiem i własnie dlatego się zastanawiam czy na pewno to są w 100% te same repliki bo jakby nie było jest aktualnie różnica 70zł a to już można to przeznaczyć na coś innego
Link to post
Share on other sites

no więc wiem już prawie wszystko co chciałem tylko dalej mam problem z baterią...:) przeczytałem gdzieś, że bateria powinna być w wersji stick. Więc wciąż nie wiem co wybrać tak aby się zmieściła i nie było problemów nie chcialbym tracić pieniędzy, mógłby ktoś dać konkretny link do baterii jakbym mógł prosic najlepiej ze sklepu deltashop lub gunfire

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...