Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

L96 Problem z celnością.


Recommended Posts

Witam otóż mam taki problem:

 

Podczas strzelania kulki wystrzeliwują (jak chcą) jedna idzie w lewo, druga w prawo, trzecia w sam środek.. Czasami trzy kulki z rzędu polecą w środek a następne już w lewo/prawo.. Do najbliższego serwisanta mam niezły kawałek drogi więc chciał bym się was poradzić co mogło by być przyczyną tak zróżnicowanych kierunków lotu kulki (po wystrzale od razy można zauważyć, że kulka idzie w lewo/prawo bądź środek)

Link to post
Share on other sites

w lunecie skręt widać czasem momentalnie po wystrzeleniu czyli jakieś 5m, dziś będę wymieniał gumkę hop up na guardera zielona, komora to PDI zobaczymy czy to pomoże, w tej chwili mam gumkę systema energy i dystanser wymieniony na twardszy, czy to może być przyczyną?

Link to post
Share on other sites

próbowałem na 0.30, 0.36, 0.40 takie same rezultaty, jeszcze myślałem nad tym, że coś z lufą może być nie tak (ale nie bardzo wiem co skoro kulki lecą w prawo i lewo) za 30min - 1h dostanę gumkę więc zobaczymy czy wymiana cokolwiek pomoże :>

Link to post
Share on other sites

Do komory PDI wsadź stockowy dystanser. Wyczyść lufę, wyczyść i obejrzyj gumkę i komorę, sprawdź czy Ci się jakiś syf nie nazbierał w dyszy i w cylindrze, ewentualnie czy nie ma za dużo smaru. Zobacz czy lufa nie ma żadnych zadziorów i czy wszystko jest ok ze śrubkami od regulacji hopa i ramionami. Idź do lasu lub do budynku postrzelać do celu, byle by w jakieś miejsce gdzie nie ma wiatru. Używaj odpowiednich kulek dla wartości fps. Ale przede wszystkim to zmień dystanser na stockowy od komory PDI.

 

P.S: Miałem podobny problem, u mnie śrubki od regulacji i ramiona fiksowały. Zrobiłem taki sam patent z regulacją na śrubie od góry jak w VSR i wszystko śmiga pięknie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...