Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Chciałbym ztuningować moje HK416, głównie zależy mi na wyciszeniu repliku i odciążeniu gearbox'a.

 

Planuję włożyć takie części:

+ Sprężyna - Guarder SP120

+ Zestaw Bore-UP - LONEX Enhanced Cylinder Set for M4 / M733 / SR16 AEG Series ( Level 1 )

+ Prowadnica sprężyny - LONEX Steel Enhanced Ball Bearing Spring Guide for Gearbox Ver.2

+ Popychacz dyszy - LONEX Enhanced Tappet for Gearbox Ver.2 ( M16 / G3 AEG )

+ Tłok - SHS Tłok Wzmocniony 14 Stalowych Zębów

 

Obecnie wstawiłem już:

+ Lufa precyzyjna promyka 407mm

+ Komora Hop-Up Classic Army

+ Zielona Gumka HopUp G&G

+ Styki SHS

+ Selektor SHS

+ Przerywacz SHS

+ MOSFET Shark V2

+ LiPo Turnigy nano-tech 1200mAh 2S 25-50C

Z zewnątrz:

+ Metalowe body

+ Przedłużenie lufy (+11cm)

 

Reszta stock.

 

Czy części, które chciałbym dołożyć dobrze zgrają się z resztą? Czy lepiej iść w innym kierunku i nie pakować się w BoreUp?

Link to post
Share on other sites

Zewstaw cylindra LONEX nie jest bore-up, to tylko komplet wyciszonych głowic ze stalowym cylindrem i uszczenioną dysza, to to samo co produkty Ultimate.

Czy wszystkie części będą dobrze współgrać? Nie ma na to odpowiedzi, jeżeli to dobrze złożysz zapewne będą dobrze działać, ale i tak mogą być potrzebne drobne modyfikacje. Praktycznie wszystko można do siebie dopasować.

Odnośnie popychacza dyszy i prowadnicy sprężyny- czy są one Ci na prawdę potrzebne, czy tylko wymieniasz na zaś?

Poza tym można te same produkty znaleźć w Polskich sklepach.

Link to post
Share on other sites

Faktycznie, mój błąd. Popychacz i prowadnice myślałem wymienić na zaś.

Wolę zamawiać zagranicą, mają przyjaźniejsze ceny.

 

W takim razie, jeśli chciałbym zrobić replikę na około 460fps, to czy warto iść w kierunku boreup'a czy wystarczy standardowy cylinder?

Link to post
Share on other sites

Zewstaw sp130 + bore up da Ci sporo ponad 460fps (zakładając 100% szczelność), przy sp120 raczej tyle nie osiągniesz. Na zestawie o standardowej średnicy na sp130 też możesz osiągnąć te 460fps, ale na sp120 nie ma praktycznie szans, chyba że jakieś wkładki do tłoka itp., ale one nie mają sensu.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...