Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Katowice - Pentagon


Recommended Posts

Ja może wyłamię się z tego "szeregu" i napiszę coś w temacie.

 

Stanowczo odradzam sklep PENTAGON w Katowicach, byłem zmuszony kupić tam mundur i byl to ostatni zakup w tym sklepie. Spodnie i bluza są sprzedawane oddzielnie więc od razu powinienem wpaść na to że wyjdzie dużo drożej niż gdybym kupował komplet. Chciałem też kupić okulary lub gogle, okazało się że mają takie "zwykłe" za 40 zł. Wydawały mi sie znajome wiec zrezygnowałem z nich i pojechałem do marketu budowniczego gdzie nabyłem IDENTYCZNE okulary za 10 zł. Są to okulary ochronne BHP 45 m/s 0,86 kulka. Jeżeli ktoś nie chce przepłacać to radze omijać ten zklep z daleka.

Link to post
Share on other sites

okolo 2 tygodniu temu bylem w pentagonie i widzialem tam sprezynki HFC p99 za 84 zl oraz glocka 17 rowniez 84 zl,

te same repliki tajgun: 89 zl, po wpisaniu hasla promocyjnego jakies 80zl, przesylka 14zl, nawet gdyby wziasc dwa egzemplarze i podzielic przesylke miedzy dwie osoby to daje i tak 87 zl za taki pistolecik od lebka...

 

jedna jaskółka wiosny nie czyni, cos moze byc w danym sklepie tansze inne rzeczy drozsze

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Ja mam glany z pentagonu, odmiana U.S. Marines (tak się zwie firma, z USMC to chyba nic wspólnego nie mają). Wszystko jest OK, oczywiście oprócz sznurówek :evil: . Porównując moje z glanami od kumpla (takie z jakiejś wielkiej giełdy w Tychach), moje wypadły znacznie lepiej. I to stwierdziłem tak nie ja, ale kumple z mojej klasy. Glany są dość fajne, ale następne buty jakie lupie to chyba magnumy będą. A co do pentagonu-fajny sklep, kupowałem u nich trochę (glany, BDU takie rzeczy) i jestem dość zadowolony z tego sklepu. Mi tam nie zalazł za skórę. Szacuneczek!

 

P.S. Co do cen glanów to dużo nie zaoszczędzisz-może na jedno opakowanie 500 kulek :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Kupowałam w tym sklepie BDU, kulki i Israel Eagla i za niedługo znowu coś kupię i mam bardzo dobre zdanie o tym sklepie. Osobiści to go polecam. Co do glanów to swoje kupowałam na takim firmowym stoisku na targowisku w Będzinie. Jeszcze się nie rozleciały i mają znaczek firmy (skorpion). Bardzo wygodne i nie było drogie-110zł wysokie :!: Pozdrowionka.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...