Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Colt 1911 Socom Gear Desert Combat Elite full auto problem ze złożeniem


Recommended Posts

Ta blaszka jest identyczna jak w ostrej wersji 45-tki bo kurek działa w replice na identycznej zasadzie, poszukaj filmików jak złożyć colta 1911 i tam bedzie widac jak zamontowac jesli masz problemy. :icon_smile: Fotka powyżej jest prawidłowa dla twojego modelu repliki.

Edited by DamiŁ
Link to post
Share on other sites

Jeżeli w WE jest tak samo jak w Army, to NIE jest tak samo jak w ostrej 1911.

W replice lewa część blaszki odpycha bezpiecznik chwytowy, środkowa opiera się na zaczepie kurka (sear), a prawa na przerywaczu.

W ostrej 1911 lewa część opiera się na zaczepie, środkowa na przerywaczu, a prawa odpycha bezpiecznik chwytowy.

Ostra:

searspring.jpg

 

 

Co do full auto. Rozumiem, że było ono zanim rozebrałeś pistolet? I kurek spada od razu po przeładowaniu, tzn klamka nie przechodzi function check (0:45-0:55):

Link to post
Share on other sites

Może być wiele czynników. Uszkodzony sear, uszkodzony kurek, złe złożenie, w temacie pisali że sprężyna trójpalczasta może być winna, co więcej, miałem raz do czynienia z Bellem, gdzie full auto było powodowane zbyt mocnym cofnięciem się spustu. Po zredukowaniu overtravel (

) pistolet działał idealnie.
Link to post
Share on other sites

Zacznę od początku. Wcześniej był problem z tym, że zamek zatrzymywał się na kurku co drugi strzał i zawór zostawał otwarty wypuszczając gaz, więc część zamka i kurek są spiłowane. Kiedy pistolet wrócił od kumpla który to robił zaczął dziać problem z full auto. Przy okazji powiedział, że ten problem moze być związany z cylindrem, który przez taką ilość syfonów się zamroził i coś się z nim stało. Pistolet strzela, ale po zwolnieniu magazynka bez naciśnięcia spustu wywala wszystkie kulki na raz. Mam nadzieję, że ten opis pomoże, chciałbym spróbować zrobić to sam.

EDIT: To wina napinania kurka, jest za bardzo zeszlifowany... po naciągnięciu kurka ręcznie i przeładowaniu oddaje jeden strzał. Wiecie może, gdzie można taki kupić?

Edited by avengeourheroes
Link to post
Share on other sites

Dzięki Otto za wyprowadzenie z błedu, faktycznie jest inaczej ta blaszka ułożona w replice i ostrej. :icon_smile: Byłem przekonany ze kurek działa na tej samej zasadzie. avengerourheroes pokaż o którą dokładnie część chodzi, moze mam na stanie po starej klamce -> ... :icon_smile: BTW: moża gdzieś kupic kurek do 1911 ?

Edited by DamiŁ
Link to post
Share on other sites

Masz na myśli BBU? Czyli obudowa cylindra? Jeśli tak... to do Marui byś kupił, to WE nie wiem.

 

Kurek do WE... też nie wiem, do Marui są. Czy są wymienne - nie wiem. Zachciało się wam niestandardowego szajsu, to teraz szukajcie :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...