Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Reaktywacja - Masakra w Duk Padiet - 27.04.2014 godz. 10:00


Recommended Posts

Witam,

w imieniu Grim Reapers Chełm zapraszam na spotkanie pod nazwą : Masakra w Duk Padiet w dniu 27 kwietnia o godz: 10:00 na terenie bazy PKS w Chełmie (Woj. lubelskie).

 

Poniżej krótki opis eventu:

 

Nazwa: Masakra w Duk Padiet

 

Do ataku na wioskę Duk Padiet doszło w niedzielę 20 września 2009 kiedy większość mieszkańców z plemienia Dinka była w kościele przez bojowników Lou Nuer .Konflikt pomiędzy plemionami nomadów narastał od dłuższego czasu z powodu kurczących się zasobów naturalnych. Plemiona rywalizowały ze sobą o miejsca na pastwiska dla zwierząt, a także o wodę pitną. Agresorzy spalili 260 domów, po czym przystąpili do rzezi. Bojownicy zabili 51 mieszkańców Duk Padiet. Na miejsce masakry przybyło wojsko ONZ, które wdało się w walkę z napastnikami. Poprzez ogromny pożar wioski tysiące mieszkańców było zmuszonych do ucieczki i zostało rannych.

 

Założenia fabularne:

 

W wyniku zaistniałej sytuacji WHO wysłało ze stolicy Sudanu śmigłowiec medyczny, na którego pokładzie znajdowały się medykamenty pierwszej pomocy oraz zespół medyczny lekarzy bez granic. W odległości 30 km od wioski Duk Padiet śmigłowiec dostał się pod ciężki ostrzał rebeliantów i został zestrzelony. Podczas spadania medykamenty zostały rozrzucone na sporym terenie działań rebeliantów. Z roztrzaskanego śmigłowca uratował się wyłącznie ranny pilot, który ukrywa się w dżungli nadając sygnał ratunkowy.

 

Drużyny biorące udział w rozgrywce i ich zadania:

 

1. Siły

 

2. Rebelianci Lou Nuer

 

3. Pilot

 

Więcej informacji pod linkiem:

 

http://www.grimreapersasg.fora.pl/spotkania-otwarte,6/masakra-w-duk-padiet-27-kwietnia-2014-niedziela-godz-10,1926.html

 

Serdecznie zapraszam

Pozdrawiam

Dawid GR Chełm

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...