Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

 

Pozwoliłem sobie założyć nowy temat dotyczący replik karabinów wyborowych SR-25. Śledzę działy poświęcone poszczególnym replikom, dopytuję użytkowników o ich wady/zalety, mimo tego chciałbym przedyskutować z Wami, który egzemplarz warto zakupić i dlaczego.

 

Rozpocznę temat od własnych spostrzeżeń. Rozważam zakup repliki SR25,a moją uwagę zwróciło Classic Army, przez wielu z Was polecane. W dniu dzisiejszym problemem jest jej dostępność. Szukając CA25 natrafiłem na sklepy w Stanach, gdzie produkt ten oferowany jest w przedsprzedaży. Nie mam żadnego doświadczenia w replikach tej firmy, ale oferowany przez nich produkt być może różni się od starego Classia dostępnego na naszym rynku( mam tu na uwadze inne oznaczenia repliki, oraz brak informacji o GB.v2-long). Być może Wasze sprawne oko i wiedza w tym temacie skoryguje to co zauważyłem i porównałem. Umieszczam link do aukcji, gdzie można zobaczyć zdjęcia i przeczytać informacje o replice:

http://www.evike.com/products/27650/

 

Kolejną repliką jest PJ25, o którym jest wiele dobrych jak i negatywnych opinii, nie potrafię napisać coś więcej ponieważ interesowałem się tym egzemplarzem najmniej. Czytając opinie użytkowników, należy wiele zmodyfikować, zainwestować sporą kwotę i będzie dobrze.

 

Ostatnią repliką jest GR25, jedyny z nich oferujący GB.v2. Replika ta zwróciła moją uwagę, głównie przez jej dostępność w Polsce. Korzystając z Waszych doświadczeń, interesuje mnie czy kupując tę replikę możemy śmiało stwierdzić, że mamy przyzwoitą bazę pod karabin wyborowy? Czy brak GB.v2-long przekreśla jej możliwości tuningowe, na tyle aby nosiła miano dobrego karabinu wyborowego?

 

W waszych spostrzeżeniach prosiłbym abyście uwzględnili takie czynniki jak: dostępność części do modyfikacji oraz ich kompatybilność z poszczególnymi replikami. Mam nadzieję, że ten temat przyda się nie tylko mnie, ale i innym użytkownikom naszego forum.

Edited by velxs
Link to post
Share on other sites

Docelowo, tematy o tych 3 replikach miały być połączone - i chyba będą, tylko czasu więcej znajdę.

Na chwilę obecną przeczyściłem mocno temat o pj25.

 

Jak dla mnie ca25 warto kupić jedynie dla ichniego szkieletu v2 long, które nie udało mi się zarżnąć na sp170. Poza szkieletem i komorą, to pj25 jakościowo jest takie samo.

Natomiast repliki gf25 to dla mnie nieporozumienie - cały wic w SR25 polega na tym gb v2 long, dającego te +15% mocy w porównaniu do zwykłego v2, a którego to gf oraz g&g nie posiadają

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...