Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

m14 cyma-dławienie


Recommended Posts

witam

mam problem ze swoją repliką. jest to m14 cyma, kupiona stosunkowo niedawno więc wykluczam wady spowodowane upływem lat. przestała działać, kulki wylatują z lufy w nieregularnych odstępach, co 3-4 strzał uda się wystrzelić a to i tak z dużym spadkiem mocy. o strzelaniu serią można w ogóle zapomnieć, "seria" składa się z 3-4 kulek, niektóre kulki lecą lobem od razu po wyjściu z lufy, inne w ogóle tylko się z niej wytaczają... gdy strzelam niezaładowaną bronią wszystko brzmi w porządku jednak gdy podłączy się maga dźwięk staje się "dławiący" i nie brzmi tak samo jak bez kulek. problem ten pojawił się u mnie drugi raz- za pierwszym razem rozebrałem replikę na części pierwsze (poza gearboxem, bo nie chcę tracić gwarancji, poza tym podpięty do batki brzmiał i pracował zupełnie normalnie), nie zdiagnozowałem problemu, złożyłem z powrotem i wszystko zaczęło działać normalnie. wytrzymało jedną strzelankę i znowu padło. w związku z tym zapytuję czy ktoś ma pojęcie co może być przyczyną?

póki co nie chcę odsyłać na gwarancję, bo poprzednio wysłałem i...otrzymałem po 8 tygodniach w tym samym stanie :icon_neutral2:

Edited by Rom121
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...