Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 Action Sport Games- problem z magazynkami i dźwignią przeładowania.


Recommended Posts

Witam,

W mojej replice pojawił się problem z magazynkami, mianowicie, żaden nie wchodzi tak jak powinien (low capy CA, Boyi, midy GP i Aresa z czego midy bardzo słabo podają, z przerwami). Po włożeniu magazynkiem miota jak szatan i nie jest łapany przez zatrzask magazynka (guardera, bo stockowy się zepsuł). Gdy się go włoży i wydaje się, że został złapany wystarczą 1-2 ruchy by wyjąć go bez trudu bez zwalniania zatrzasku. Podklejanie magwela jak i magazynków taśmą nic nie daje- zatrzask nie łapie ich lub łapie słabo. Jeśli ma ktoś tą replikę, czy mógłby napisać czy też ma takie problemy? Czy jest to normalne w eMkach, że magazynek można wyszarpnąć przy użyciu mniejszej lub większej siły bez wciskania zwalniacza magazynka? Nie próbowałem jeszcze pmagów i Emagów które podobną są szersze.

Drugi problem to dźwignia przeładowania. Otwiera się nią okno wyrzutnika łusek bez problemu, bolt catch działa, ale gdy się już puści dźwignię to nie wraca do pozycji wyjściowej. Sprawia wrażenie, że sprężyna trzymająca dźwignie odbija dźwignie, a nie pomaga jej wracać, jakby się o coś blokowała. Rozkręcałem replikę, wyjąłem lufę z komorą HU i blaszkę zasłaniającą okno wyrzutnika, i wtedy gdy pociągnie i puści się dźwignię- dźwignia wraca na swoje miejsce. Sprężynka trzymająca dźwignię, gdy dźwignia jest w pozycji "wyjściowej" jest podwinięta, zarówno wtedy gdy w upper recieverze jest wszystko włożone jak powinno (chyba) jak i wtedy gdy wyjęte jest wszystko poza dźwignią i tą nieszczęsną sprężyną. Moje starania nic nie dają. Ciężko jest mi to opisać, w razie czego wrzucę zdjęcia.

 

Czy wie ktoś może jak poradzić sobie z tymi problemami? Czy niezbędny będzie serwis repliki?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...