Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Borovix

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 1. W eMkach ta dźwignia automatycznie powinna wracać, więc ciesz się, bo twoja replika działa jak powinna.
 2. Witam, W mojej replice pojawił się problem z magazynkami, mianowicie, żaden nie wchodzi tak jak powinien (low capy CA, Boyi, midy GP i Aresa z czego midy bardzo słabo podają, z przerwami). Po włożeniu magazynkiem miota jak szatan i nie jest łapany przez zatrzask magazynka (guardera, bo stockowy się zepsuł). Gdy się go włoży i wydaje się, że został złapany wystarczą 1-2 ruchy by wyjąć go bez trudu bez zwalniania zatrzasku. Podklejanie magwela jak i magazynków taśmą nic nie daje- zatrzask nie łapie ich lub łapie słabo. Jeśli ma ktoś tą replikę, czy mógłby napisać czy też ma takie prob
 3. Też nie chodzi mi o jakąś mega dokładną stylizację. Chcę po prostu opierać się na nich. Myślę, że wybiorę Marines. Temat do zamknięcia.
 4. Nie, bo mam już eMkę i chcę wstąpić do grupy stylizującej się na US.
 5. Tak są. Ale sypią się od samego patrzenia na nie.
 6. Zastanawiam się nad tym, jaką stylizację wybrać. Odpuściłem sobie pierwotne plany i zrezygnowałem z Navy SEAL ze względu na zbyt wysokie koszty takiej stylizacji. Z podobnej przyczyny odpuszczam sobie SFOD-D. I skierowałem się w stronę Marines i Rangersów. Kogo łatwiej odwzorować?
 7. Jak się tak uparłeś na klamki z BB to ja od siebie polecę Glocka od KWA. Mam od roku, ani razu go nie czyściłem i działa bez zarzutu. Osiągi też są ok.
 8. W praktyce lepiej sprawdzi się gieta. Ja też jestem sympatykiem klamek, i często odkładam replikę główną i biegam z samym glockiem. Ale zawsze lepiej mieć możliwość na zmianę na replikę z lepszym zasięgiem i celnością. Ja bym kupił gietę od JG albo GFC, a później zbierał na pistolet.
 9. Nie rozumiem o co Ci chodzi, z tym, że masz wątpliwości co do sensu tunigowania G36, bo jest z plastiku. Wiesz że oryginał też jest plastikowy?
 10. Dziamdzia, no ładnie, polecasz replikę i piszesz, że nie strzela :-P
 11. W tej cenie eMek nie dostaniesz.
 12. Ja posiadam nową wersję RIS. Nie ma z nią żadnych problemów. Zasięg i celność na dobrym poziomie. Ja po wymianie gumki HopUp uzyskałem ponad 420 fpsów. Zapomniałem tylko dodać, że przycisk zwalniacza magazynka rozwalił się po tygodniu. Potem potraktowałem go klejem dwu skłądnikowym i trzymało mocno, ale ostatnio na strzelance (na szczęście pod koniec) znów się rozwalił i zgubiłem sprężynkę. Ponadto, po jakimś czasie zepsuł się bolt catch, a po jakimś czasie się naprawił, ale muszę dopychać dźwignię przeładowania bo nie powraca sama do końca. Wyrobił mi się też straszliwy luz kabłąka spustoweg
 13. Borovix

  M4A1 [ASG]

  Czy tylko ja mam problem z bolt catchem i zdjęciem prowadnicy kolby? Dowiedziałem się, że kolba w m4 jest mocowana na śrubie która jest w prowadnicy, ale przeglądając recenzję tej repliki natknąłem się na info, że prowadnica jest odkręcana. Boje się kręcić na siłę bo jeszcze coś rozwalę.
 14. To już lepiej kupić RK od Boyi. Masz metalowe body i montaż pod jaskółczy ogon.
×
×
 • Create New...