Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, mam następujący problem z moją repliką. Konstrukcja beretty jest chyba lekko nie przemyślana, otóż zwalniacz zamka nie jest w żaden sposób blokowany wewnątrz repliki, jest po prostu wsadzony w otwór i na nim znajduje się sprężynka, całość delikatnie trzymana jest przez okładzinę, efektem tego jest problem z odstającym zwalniaczem zamka, a co za tym idzie zamek nie zawsze blokuje się przy wystrzeleniu ostatniej kulki, wszystko zależy od tego jak aktualnie dociśnięty jest zwalniacz zamka. Czy ktoś z Was walczył może już z podobnym problemem w berettcie? Nie wiem czy konstrukcja beretty od WE jest taka jak u innych producentów, no ale może akurat.

 

20140430_214932%255B1%255D.jpg

 

20140430_214956%255B1%255D.jpg

Link to post
Share on other sites

Tak walczyłem, udało się nawet to zwalczyć. Na początek replika poszła na serwis do Speca. Serwisant owinął taśmą teflonową ten bolec który wchodzi w korpus.Nie pomogło. Potem przyszła kolej na Rusznikarnię ASG w Poznaniu i tam wymyślono żeby podkleić kit-szpachlem okładzinę tak aby dokładnie dociskała zwalniacz. Ja z braku kiszpachlu podkleiłem okładzinę taką taśmą do dachów (bardzo mocny klej i materiałowa faktura, taki rochę sweter) kilka warstw i działało świetnie.

Jak już blokada będzie dociśnięta a nadal nie będzie blokować to problem tkwi w tym że zamek nie cofa się na tyle żeby blokada zaskoczyła- wtedy czysczenie i smarowanie albo mocniejszy gaz. Ewentualnie źle wsadzona sprężynka :)

Link to post
Share on other sites

A że tak pozwolę sobie zapytać, ktoś ma może sprężynkę, która powinna być pod tym zatrzaskiem? Ja próbowałem ją wyginać na 1000 różnych sposobów, a nóż pomoże no i pech chciał że sprężynka się złamała od tego wyginania. Ewentualnie czy ktoś wie jaką sprężynką można zastąpić tą oryginalną albo gdzie kupić dedykowaną, pomijając oczywiście asgshop gdzie zestaw sprężynek kosztuje prawie 50zł.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...