Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sklep Navy.pl


Recommended Posts

Witam.

Chciałbym zapytać, czy ktokolwiek miał już do czynienia z tym sklepem -> navy.pl

Nigdzie nie znalazłem żadnych opinii na jego temat, ani osób którzy zrobiliby tam jakiekolwiek zakupy. To chyba coś nowego na polskim rynku airsoftowym.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Jako że jestem z Wrocławia to zamówiłem sobie kilka rzeczy z odbiorem osobistym i sposobem płatności: płatność przy odbiorze. Jednak moje zdziwienie było ogromne gdy po 2 dniach na maila dostałem info że zamówienie anulowane z powodu ,,błędów stanu magazynu''. Zadzwoniłem na podany numer- okazało się że odbiera jakaś kobieta i mówi że to pomyłka... Zadzwoniłem na numer dokładnie sprawdzony z podanym, odebrała ta sama kobieta i dała mi numer do kogoś kto niby to prowadzi, dzwonie więc na kolejny numer i uwaga uwaga ! Pan Tomasz okazuje się znowu być kobietą- znowu pomyłka... Wybrałem się więc pod podany adres, żadnych szyldów ani reklam, adres to mieszkanie w bloku... Zdecydowanie nie polecam zamawiania z płatnością z góry- 0 kontaktu ze sprzedawcą, na maila oczywiście też mi nikt nie odpisał....

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...