Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rozwinięcie grupy asg


Recommended Posts

Witam,

z kilkoma kolegami przynależę do kompletnie amatorskiej grupy asg (w znaczeniu - umundurowanie, uzbrojenie- w fazie rozwoju :icon_lol: )

Ostatnio pojawił się pomysł by przekształcić ją w coś konkretnego, czyli ujednolicić się pod kątem umundurowania i uzbrojenia, a ściślej mówiąc odwzorować istniejącą jednostkę.

Z największym odzewem spotkała się propozycja odwzorowania sił specjalnych. Niestety pod względem finansowym nie jest najlepiej, więc najlepiej by było zainteresować się jakąś jednostką używającą niepełnych mundurów (np. kamizelka nałożona na t-shirt i ewentualnie wojskowe buty i/lub spodnie - jak na zdjęciu), łatwo dostępnych /tańszych, o ile coś takiego istnieje. mbadakhsh20121018110632943.jpg?w=440&h=240

Link to post
Share on other sites

Wielkie dzięki, myślę, że się przyjmie.

Tak na marginesie: wpuszczą nas na strzelankę , czy będziemy musieli mieć jakieś moro :zastanawia: ?

 

Zależy od tego jaka to strzelanka i jak sobie org wymyślił ;) Zobacz na podforum swojego województwa jak to jest.

Link to post
Share on other sites

Witam, też jestem ze Szczecina i nie słyszałem nigdy o tym, by kogoś nie wpuszczono na strzelankę ze względu na sposób umundurowania lub noszone wyposażenie. Musisz mieć jedynie na uwadze regulaminy danego środowiska dotyczące limitów fps, limitów wieku (u nas dozwolone od lat 15 i to za pisemną zgodą rodziców) oraz kwestie dotyczące bezpieczeństwa (stosowanie pirotechniki itd.). A robienie się pod PMC to fajna sprawa, możesz założyć na siebie co Ci się podoba.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...