Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G&G LR300-S (GR300-S)


Recommended Posts

Witam. Zostalem wlasnie wlascicielem G&G LR300-S. Czy ktos kiedykolwiek mial doczynienia z ta replika? Moze jakies opinie? Zastanawia mnie jedna rzecz: czy wszystkie repliki g&g lr300 sa tak samo produkowane? Znalazlem informacje o niej na stronie specshopa http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=1252 a kupilem ja na redwolf http://uk.redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/AEG_AEP_G_G_G_G_LR_300_Standard_Short_Licensed_ZM_Markings.htm czy to beda takie same repliki czy ta z redwolf bedzie ubozsza? Co polecacie zmienic na poczatku oprucz gumki hop up i kabli to to juz zostalo zrobione na zielona g&g i kable silikonowe 10AWG od trunigy.

Link to post
Share on other sites

Wszystkie aeg'i od G&G mają w stock'u zielona gumę... Jeżeli wymieniłeś już zieloną na zieloną, to jest to bez wątpienia najlepszy interes w życiu i nic tuningować już nie musisz. Poza tym, na początku polecam zmienić ustawienie przeglądarki aby podkreślała błędy ortograficzne i zacząć używać polskich znaków.

Link to post
Share on other sites

Przykro mi bardzo, autora nie winię, ale tak to jest jak spora część airsoft'owego społeczeństwa żyje w przeświadczeniu, że pierwsze co trzeba zrobić po kupnie repliki (również markowej), to tuning, bo przecież wstyd się ze stock'iem na imprezie pokazać i co ludzie powiedzą jak masz replikę za 1,5 tys. zł bez tuningu. Oczywiście i za 2 tys. zł trafimy na gniota, ale wyjątek potwierdza regułę.

Link to post
Share on other sites

Witam. Przepraszam z góry za to, że pierwszego posta napisałem bez polskich znaków ale pisałem go na telefonie w robocie. Powiem tak, że gumka hop-up i kable jeszcze nie zostały zmienione ale już lecą do mnie pocztą i dziekuję wam za odradzenie mi zmieniania ich na początku. Nie chodzi mi, że lipa pokazać się ze stockiem na imprezie czy coś, tylko jeżeli replika ma jakiś mankament lub coś co może ulec awarii to wolę to wymienić na początku. W stocku ma zamontowaną sprężynę m90 bo moc to 320 FPS. Chciałem sie poprostu dopytać o replike bo to moja pierwsza, a dużo postów na forum jest o tematyce: na początku zmień gumkę hop-up oraz lufe na precke, nie zapomnij o kablach etc... a o LR 300 większych informacjii nie znalazłem. W niedługim czasie planuje zamontować też mosfet ale nie wiem czy tam jakiś już nie siedzi. Bateria to będzie http://deltashop.pl/...h-2s-2040c.html i nie wiem o co chodzi z tym 20~40C. Jeszcze raz chciałbym podziękować za dobrą krytykę i pomoc.

Edited by Marrtinez
Link to post
Share on other sites

A z tym 20~40 C chodzi o prąd rozładowywania, im wyżej tym lepiej. I zamiast pocić się nad szukaniem tematów o LR, poszukaj o zwykłej eMce G&G, gb i komora takie same, no i nie ma w nich mosfet'ów. Bateria dobra, mocna ale poszukaj w komisie użytkownika "wojtek30" bodajże. Napisz do niego, ma te same baterie w lepszych cenach.

 

Ps. Rankingu nie prowadzę, ale założę się, że tekst "Na początku guma i lufa do wymiany" jest najczęściej używanym na tym forum i to przez użytkowników najmłodszych doświadczeniem... Dział "Jak zacząć" jest dobry, ale lepiej jest się nim do końca nie sugerować.

Link to post
Share on other sites

Mnie zastaniawia jak chciałbyś tam wepchnąć te kable 10AWG w gb V2, skoro z 16 jest problem a 14 to juz wcale nie wchodzą (im mniejsza liczba AWG tym kable są grubsze).

 

Ja na Twoim miejscu nic bym w replice na początku nie zmieniał, grzebanie się w niej samemu nie ma sensu. Do tego w stoku G&G masz już lufę precyzyjną, słabą bo słabą ale lepszą niż chińskie stoki.

 

Repliki G&G w stoku działają bdb, ale jak zaczynasz je modyfikować to zaczynją się problemy.

Edited by szymucha2353
Link to post
Share on other sites

Do replik używa się głównie kabli 16 (1,5mm2), 17(1mm2) i 18 (0,75mm2), grubsze są bardzo często za grube a cieńsze się grzseją i nie przewodzą dostatecznej ilości prądu.

 

Jeśli montowałbyś ASCU w serwisie, sam układ ma już kable i nie masz się o co martwić, z resztą nie robią tego małpy i się domyślą jaką grubość kabli potrzebujesz :)

 

Odnośnie lufy: jaką lufę byś chciał zamontowac? Żadna systema, guarder czy inne tanie nie mają sensu, ta co masz w stoku jest wystarczając dobra i zmiana jej na inną tanią lufe nie da odczuwalnej różnicy. Jedynie opłaca się ją wymienić na Prometheusa 6.03 i lepsze, ale te lufy kosztują od ok. 300zł w górę.

Link to post
Share on other sites

ASCU to planuję zakupić takie: http://www.airsoftar...GearBox-v.2/340 a lufe precyzyjna to myśle o promyku 6.03. Tylko jest taki problem, bo bym chciał lufę trochę dłuższą i zakryć ją tłumikiem dźwięku http://www.uk.redwol..._CCW_14mm_.htm. Więc jaką lufę byscie polecili do tego?

 

EDIT:Właśnie ją odebrałęm z serwisu bo zmieniałem wtyczki na T-connector deans. Wolałem oddać to w ręce kogoś kto wie co robi, niż samemu coś próbować bo swoje umiejętności elektryka pokazałem w poście o zasilaczu do imax b6. Więc napiszę tak, pierwszego dnia jak dostałem replikę to zrobiła na mnie wrażenie. Jest to moja pierwsza replika ale nie oznacza, że z innych nie strzelałęm. Miałem w rękach repliki od VFC, Umarex, Tokyo Marui, Cyma itp itd... troche się tego przewineło gdy grałem i wyporzyczałem sprzęt. Jest to wersja LR-300s (short) czyli krótka. Myślałem, że będzie troszkę dłuższa ale mi odpowiada. Wszystkie oznaczenia są wybite i odpowiadają orginalnym oznaczeniom producenta Z-M Weapons (chodź ostrego nie trzymałem ale łądnie się prezentują). Z repliką dostałem magazynek Hi-cap, który po włożeniu lekko sie rusza. Chwyt przedni został wykonany z tworzywa i bardzo ładnie pasuje, oraz czuć, że szybko nie pęknie. Do chwytu przedniego dodano metalową listewkę, którą montuję się wewnątrz chwytu poprzez wćiśnięcie w rowek. Ta listewka posiada nagwintowane otwory, dzięki czemu można zamontować szyne RIS pod chwytem. Chwyt pistoletowy też jest z tworzywa ale raczej będę go zmieniał bo jest dla mnie nie wygodny (tylna część wżyna się lekko w ręke). Cała replika jest bardzo ładnie spasowana i wogóle nic nie lata. Kolba składana jest na lewą stronę i działa na zasadzie "podciągnij do góry i złóż" czyli nie ma żadnego przycisku, który by odpowiadał za jej złożenie. Po złożeniu kolby ładnie się trzyma przy body i mimo iż jest po stronie selektora ognia to wcale nie przeszkadza w zmianie trybu strzału. Tak zwane wciśnij kropki moim zdaniem powinne być po drugiej stronie ale to chyba kwestia gustu. Replika została przechronowana i pokazywało tak 345-348 FPS. Wystrzeliłem pare kulek i mogę jak na razie stwierdzić, że jest celna jak na lufe stockową. Dokupiłem do tego również 2 magi MID-Cap (jeden G&P 120rd metal, a drugi ASG 120rd plastic). Magazynek G&P siedzi lepiej niż stockowy hi-cap, nie buja sie na boki i ogólnie prawie zero luzów oraz bardzo ładnie podaje, za to plastik ASG po włożeniu rusza się podobnie do stockowego hi-cap (raczej je podkleje taśmą). To chyba wszystko na teraz, w środę idziemy na dziewiczą grę CQB do magazynu i zobaczymy jak tam się spisze. Pod postem dorzucę parę zdjęć, które zrobiłęm.

 

20140619_190613.jpg

 

20140619_190636.jpg

 

20140619_190650.jpg

 

20140619_190659.jpg

 

20140619_190714.jpg

 

20140619_190806.jpg

 

20140619_190821.jpg

 

20140619_190834.jpg

 

20140619_190856.jpg

 

20140619_190918.jpg

 

20140619_190934.jpg

 

20140619_191008.jpg

 

20140619_191042.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...