Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Konwersja G36k do G36c


Recommended Posts

Witam, czy te wersje różnią się czymś oprócz długości chwytu, kolby i przedłużenia lufy zewnętrznej?

Denerwuje mnie niesamowicie długość g36k gdyż mam dodatkowo lufę guardera 455mm i tłumik.

Chciałbym ją delikatnie przyciąć i wyfazować, wyrzucić przedłużkę zewnętrznej, założyć krótszy front i skrócić się te 10cm ewentualnie zmienić kolbę na magpulowską. Popełniłem błąd kupująć K (i jeszcze większy lecąc na promocję z długą lufą) i teraz chcę ją jak najbardziej z k©ompaktować.

 

http://i490.photobuc...08/IMG_0076.jpg <- dobre rozmiary.

Może się komuś nie podobać no ale są różne gusta i guściki.

 

 

Tak więc zasadnicze pytanie, czy imitacje bloku gazowego w tych replikach są tej samej długości?

Edited by macck
Link to post
Share on other sites

Nie widzę takiej potrzeby, w gearboxie siedzi stock z K a replika ta w stocku ma lufę 356mm o ile pamiętam. przycięcie (jakimś dremelem, chłodząc lufę cieczą i zatykając watą żeby nie nawlatywalo opiłków do wewnątrz) wystających z tłumika dźwięku centymetrów da mi lufę długości w najgorszym wypadku stockowej lufy od G36k, czyli nic się nie zmieni. a wystaje jakieś 3-4 cm (bez przedłużenia lufy zewnętrznej) więc prawdopodobnie i tak skończę z lufą 5 cm dłuższą niż stock.

Link to post
Share on other sites

Nie, bo bym musiał uciąć bardzo dużo precki chcąc użyć oryginalnego tłumika płomienia, a tak po zmianie frontów będzie to zaledwie 3 -5cm lufy tak aby schować ją 1-2 cm w głąb tłumika. Ponadto bardziej mi się podoba tępę puknięcie z repliki niż trzask. No i replika z tłumikiem fajniej wygląda ale to już są gusta i guściki.

Link to post
Share on other sites

Tak więc zasadnicze pytanie, czy imitacje bloku gazowego w tych replikach są tej samej długości?

 

Dokładnie takie same. Inny jest front i przedłużka lufy. W ostrych długością różni się też kolba, w chińskich replikach (JG,Cyma) niestety jest kolba C w każdej wersji.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...