Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problemy z M4 Specna Arms


Recommended Posts

Witam.

Zauważyłem, że moja broń dziwnie strzela, dosłownie, wtedy, kiedy jej się zachce :icon_razz2:

Prawdopodobnie awaria dotyczy styku kabli- tj. kiedy strzelam nagle coś się "wyłącza" i silnik nie pracuje. Ureguluję akumulator, kilka pociągnięć za cyngiel i broń wystrzeli za którymś razem, a za chwilę znowu nic.

Czy ktoś zna sposób jak to można naprawić?

 

P.S. Cholernie ciężko jest schować akumulator w kolbie m4 specny, więc nie ukrywam, że przy mordowaniu się by wcisnąć go do środka mogłem coś przez przypadek uszkodzić, tylko co? :icon_confused:

Link to post
Share on other sites

Jednak to nie jest problem z akumulatorem. Podpiąłem go teraz do ładowarki i świeci się czerwona dioda. Nie jest też to problem związany z naładowaniem baterii. Myślę, że szkopuł tkwi głębiej :icon_confused: Albo tak, jak mówisz, Garnek, to bezpiecznik, albo okablowanie wewnątrz gearboxa.

Link to post
Share on other sites

Taki problem widziałem raz, kiedy kumpel przeyszedł z przerywającą emką, tyle że od GG. Pierwsze co sprawdziłem to bezpiecznik i trafiłem. Przewód wewnątrz puszki był rozlutowany. Kiedy akumulator przesuwał się wewnątrz chwytu raz ustawiał się tak, że naciskał na bezpiecznik i dociskał dwa kabelki, a innym razem nieco się odsuwał i bezpiecznik znów nie zwierał. Sprawdź tą kupę, a najlepiej wywal go całkowicie z obwodu.

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...