Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM031 - czyżby zmielone zębatki?


Recommended Posts

Witajcie!

 

Od pewnego czasu miałem podejrzane problemy z CM031. Otóż replika coraz częściej szwankowała na trybie semi - po przełączeniu na auto, strzeleniu serii i powrocie na semi, wszystko wracało do normy. Nie przejmowałem się tym aż do czasu, gdy usłyszałem charakterystyczny dźwięk wiertarki. Najpierw przy ogniu pojedynczym, a od bodajże wczoraj przy ogniu ciągłym.

 

Jednak replika strzelała, co parę chwil były problemy, ale strzelała. Aż do dzisiaj - wiertarka załącza na obydwu trybach, nic nie pomaga.

Rozebrałem więc całość, dobrałem się do GB (ale za cholerę nie mogę otworzyć GB) i ewidentnie widzę, że przy naciśnięciu spustu jedna z części (wnętrze spustu) ewidentnie zacina się w swojej pozycji i blokuje cały mechanizm.

 

Potrzebuję więc pomocy - albo jak rozebrać tego gearboxa (jest tutaj masa części "spajających"), albo jak zaradzić temu problemowi.

Z góry bardzo dziękuję za pomoc!

 

 

ps. Tak, sprawdzałem na w pełni naładowanej baterii, dmuchałem, medytowałem :D

Link to post
Share on other sites

Hmm... Zmuszony jestem odpowiedzieć samemu sobie.

 

Otóż wcześniej, mimo dokręcenia silnika (pod uchwytem) nie było poprawy. Teraz, bo mocniejszym dokręceniu - poprawa jest. Replika strzela, choć zdarzają jej się serie wspomnianych zacięć, raz na kilka strzałów (SEMI).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...