Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pistolet - broń boczna - ok 300zł


Recommended Posts

Jest i autor. Szkoda, że z tematu o radę zrobiła się kłótnia forumowiczów ale widocznie tak już na forach bywa. Chodzi mi o pistolet jako broń BOCZNĄ. Nie interesuje mnie nic dużego bo broń długą posiadam. Pistolet raczej jest poręczniejszy jako boczniak niż np. mp5 galaxy (nawet bez kolby) bo tylko jego brałem pod uwagę. Gaziaków się troszkę obawiam a poza tym chcę wydać ok 300 zł więc stąd zainteresowanie AEP. Nie chodzi mi o długą replikę do CQB ale o boczną do sytuacji, gdzie mogę być bardzo blisko przeciwnika a 420 fps z bliska to "trochę nie halo". Jeśli ma ktoś jeszcze jakieś rady odnośnie pistoletów to z chęcią się zapoznam.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Foley, owszem mam problem z polską interpunkcją. Znaczy jeszcze mam. Ale nie mam problemu ani z wielkimi literami ani ze znakami diakrytycznymi. Z czym ma problem spora część użytkowników. A i jak Marek napisał twój język nie jest moim pierwszym językiem.

Poza tym jak pisałem zdecydowanie łatwiej będzie zacząć, nawet w cqbie z dłuższą repliką. Zaczynając z pistoletem będzie chłopak w zasadzie skazany na strzelanie statyczne z pułapki.

 

 

Edit

A w takim razie bierz co ci się podoba. te aepy mają te same bebechy. Możesz tez spróbować poszukać MP7 lub Skorpiona (bo w zasadzie to też są aepy)

Link to post
Share on other sites

Tylko, że chodzi o gry gdzie strzelamy przeważnie na dalsze odległości. Pistolet jest tylko "na wszelki wypadek". I powtarzam nie szukam długiej repliki do CQB. Na strzelankach nie będę biegał z dwiema długimi raczej :) Pytałem po prostu o boczny pistolet czy się nada coś takiego jak napisałem w pierwszym poście :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...