Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gaziak lub sprężyna do 200zł dla początkującego


Recommended Posts

Wiecie, po prostu zdałem sobie sprawę, że poszukuję tak naprawdę zapychacza kabury z którego wystrzelę max tysiąc kulek w ciągu roku. Myślę, że nie ma sensu wydawać kasy na TM, bo po prostu bardziej opłaci mi się wydać te kilka stów na magazynki, oporządzenie lub tuning mojej głównej repliki. Myślę, że G18 WE nie jest aż tak beznadziejny, że popsuje się po 100-200 kulkach... Prawda?

Link to post
Share on other sites

A ja myślę, że jak chcesz wypychać, którego ledwo będziesz wyciągał to kup Berette M92/M9 od STTi/SRC za 70-100zł. Strzela nawet przy bardzo niskiej temperaturze. Waży całe nic i jest idealnym wypychaczem. Skoro masz strzelać w lesie to po co marnować pieniądze na Glocka jak możesz je wykorzystać na coś lepszego.

Link to post
Share on other sites

Już mam gg105, ale realizm jest na poziomie niższym niż polska piłka nożna. Zawsze lubiłem g18 i pochodne, a poza tym blow-back to bardzo fajna sprawa, szczególnie przy ogniu automatycznym.

 

Poza tym nie ukrywam że lans jest silny w tym glocku. Na razie kupię jednego + 50bb mag, ale jak okaże się w miarę dobry a na dodatek będę miał nadmiar gotowki to dokupię drugiego.

Link to post
Share on other sites

Dobre, nieźle się uśmiałem :icon_biggrin:

 

Ooo, na TG jest przecena na G35

http://www.taiwangun...&campaign-id=19

 

Opłaca się kupić, czy może pozostać przy G18?

http://www.taiwangun...&campaign-id=19

 

Są jakieś duże różnice pomiędzy tymi pistoletami? Czy magazynki z jednego pasują do drugiego? Pytam, bo zamierzam dokupić długi magazynek na 50 kulek.

 

PS: Tylko nie piszcie, że to szajs od WE i rozpadnie się po tygodniu.

 

Czy ja dobrze widzę, że G.18 C gen.4 nie ma Hop-upu?

 

Czy w takim razie G.35 jest lepszy?

 

Połączone. Buniek92

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

No to ok. Mechaniczne w sumie też wyrabiają.

 

To jeszcze jedna sprawa: zawiesiłem MP5 na pasie jednopunktowym i ganiałem tak ze 2 godziny, aż nagle zaczep w replice (takie metalowe coś za co się zaczepia karabińczyk, nie wiem jak to się nazywa) się urwał (albo ułamał). No i teraz pojawia się pytanie: wadliwy egzemplarz, czy może powinienem używać pasa dwu/trzypunktowego, aby zmniejszyć obciążenie tylnego zaczepu?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...