Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

infektius

Użytkownik
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

 1. Chyba kolejne wcielenie: http://wmasg.pl/pl/consignment/show/790392 - nowe ogłoszenie - nowe konto. http://wmasg.pl/pl/consignment/show/687370 - ogłoszenie z 2016 roku
 2. Nawet jakbyś pisał ręcznie i wysyłał gołębiem, to żadne to usprawiedliwienie. A tłumacząc się lenistwem, sobie nie pomagasz.
 3. Zadam chyba retoryczne pytanie. Czy jesteś zdrowy i zrównoważony psychicznie? Do tej pory pokazujesz tylko, że masz chore ego i wymagasz od każdego zwracania na siebie uwagi. Chyba w zły sposób jej szukasz, bo tutaj każdy gardzi tobą i ma powód do śmiechu, chyba, że to cię napędza.
 4. Właściciela. Jak nie potrafisz znaleźć tematu o replice, gdzie jest 20 razy napisane co zrobić.
 5. TO nie jest warte zachodu. Marny z tego kolimator. Niewygodny. Trzeba się kłaść na replikę żeby coś zobaczyć. Mały prześwit jak na taki kolimator i dużo więcej blokuje sam kolimator. Bez szyny się nie obędzie i czegoś oczywiście lepszego do zamontowania. Jak kupisz szynę, to każdy kolimator na 22mm na nią wejdzie.
 6. Dokładnie tak. Będą celne na krótszym dystansie. Ja używam cięższych kulek. Do tylu FPS polecam 0.28, gdzie większość ludzi poleca 0.25. Wole strzelić wolniej, ale celniej.
 7. Tak serio, to trudno mi powiedzieć. Wiele rzeczy, które robię na strzelankach są odruchowe, trudno mi coś znaleźć. Najważniejsze to pamiętaj, że to jest zabawa i po drugiej stronie lufy zwykle jest kumpel. :D Sporo rzeczy nauczysz się z czasem. Pamiętaj, żeby wyciągać wnioski. Z suchej wiedzy, to przeleć przez te tematy. http://forum.wmasg.pl/topic/122641-poradnik-maniaka-dla-poczatkujacych/ http://forum.wmasg.pl/topic/143563-przydatne-materialy-dla-poczatkujacych/ Czas zweryfikuje, czy ten sport to dla ciebie hobby, czy chcesz od niego i siebie coś więcej. Wtedy będziesz więcej czytał, więcej ćwiczył i znajdziesz pewnie w międzyczasie grupę oszołomów nadających na podobnych falach, z którymi się zgrasz. Tak było w moim przypadku.
 8. Chwytasz się w nich wszystkiego. Rzucasz się na glebę i przeszkadza ci ściółka i igły. Nie uszkodzisz naskórka i paznokci w zabudowaniach. "Przyjemniej" się przyjmuje kulki na okryte materiałem dłonie niż na gołe ciało. Zwiększają wygodę chwytu. Takie pierdoły zwracały moją uwagę. Jak nosze rękawiczki, to nie przeszkadza mi podłoże i to za co chwytam.
 9. Jest dział z butami na forum. Tam masz nawet ramy finansowe wyznaczone i najlepsze opcje w danej cenie. Myślę, że szykuj coś w okolicach 300zł. Prowokowanie pisząc "po co mi to, poco mi tamto" na tym forum nie jest mile widziane i wskazuję brak logicznego myślenia. Łatwo sobie wyrobić opinie. Zawsze mogłeś wprost zapytać dlaczego polecamy dobre buty, zwłaszcza, że trudno wyczytać ironię, bez wskazówek. O ile wiesz jak się nią posługiwać i czym sama w sobie jest. Kumpel myślał pewnie identycznie jak ty, tylko przekonał się o swoim błędzie w bardzo niemiły sposób. To nie są bierki czy szachy. Ludzie ci tu chętnie polecą dużo dobrej ochrony, bo jesteś młody i zdarza się, że na imprezach, od osób poniżej 18 roku życia, wymaga się pewnych elementów ochrony, które są opcją dla starszych. Jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem, to byś zauważył, że słów "po co mi gogle/okulary" nie włożyłem ci w usta.
 10. Idąc tym tokiem myślenia. "Po co mi okulary/gogle?". Jesteś jeszcze młody,niezdarny i głupi. Wybacz, ale taka jest prawda. A ten sport nie nagradza za pomyłki i łatwo o kontuzje czy wypadki. Po co buty nad kostkę? Moja pierwsza strzelanka 5 lat temu. Kumpel myślał tak samo jak ty. Szczęśliwie skończyło się na lekkim zwichnięciu, a nie skręceniu kostki. Pierwsze co zrobił jak wrócił do domu, to szukał butów. Na następnym spotkaniu śmigał już w desantach. Odkąd śmigam w dobrych/konkretnych butach nic mi się nie stało. Żeby policzyć sytuacje, gdzie potykałem się/wpadałem w dziury/źle stawałem podczas biegu, to palców by mi zabrakło. Dobre buty ratują nogi. Ostatnio w pełnym pędzie trafiłem w CQB w dziurę w podłodze, źle stanąłem. Skończyło się na tym, że po 10 sekundach biegałem dalej. Gdybym miał inne buty, to koledzy by mnie wieźli na pogotowie. :D Mundur jest opcjonalny, tu się zgodzę. Biegałem już w dresiku i koszuli(stylizacja) + adidaski, to akurat wyjątek był.
 11. Skąd te dokładne dane, jak 30 stopni? Ciekaw jestem, bo ja ustawiam hopa różnie, zależnie od kulek i tego gdzie strzelam. Najwyraźniej coś źle robie od 5ciu lat.
 12. infektius

  Maskowanie

  Ignorant nie pochodzi od słowa ignorować. Ignorant cechuje się brakiem wiedzy w jakiejś dziedzinie.
 13. Kup 7,4. Bez wymiany zębatek będziesz i tak zadowolony. Mam wrażenie, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Zajcu ci już tłumaczył jakie są konsekwencje wymiany na 11,1 + zębatki.
 14. Jak się jest leniem, to nic się nie da. Wystarczy wykorzystać google, a znajdziesz odpowiedź jaką baterię tam wsadzić. Do tego, wcale nie jest się ograniczonym do 1 typu, czy modelu baterii. Ale, że jesteś ignorantem, to nic na to nie poradzę.
×
×
 • Create New...