Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kompatybilność części do G36CV


Recommended Posts

Miałem. Świetna giwerka. Lepszej Giety AEG nie znajdziesz. W zasadzie jest to to samo co ARES z małymi różnicami w detalach typu inna powłoka pinów.

Flaki są średnie, natomiast z zewnątrz jest cud miód i orzeszki.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Z G36 od Umarexa było tak że kiedyś robił je ARES, a od ponad roku robi je S&T. Podobno odbiło się to na jakości, ale nie miałem S&T w rękach więc nie wiem.

 

Tutaj sklep pisze że są robione przez Aresa, więc jakaś stara dostawa, dlatego pewnie taka cena, pozbywają się starych zapasów. Wątpię żeby były różnice jakościowe pomiędzy tymi modelami.

Jeżeli zdjęcia faktycznie wiernie przedstawiają repliki, to oprócz kolby i chwytu różnią się jeszcze oznaczeniami, wersja C ma nadrukowane, wersja CV ma grawerowane. Jeżeli nie zależy Ci na oznaczeniach, czy rozsuwanej kolbie to bierz Gietę prosto od Aresa, na przykład tutaj: http://www.specshop....-_G36C_-_AR-006

Choć nie wiadomo kiedy będzie jakaś dostawa w specshopie, ale 200 zł do przodu i będzie na kolimator :icon_wink:

 

Na Gunfire też są jakieś Giety od Umarexa.

http://gunfire.pl/search.php?filter_traits%5B6471%5D=&filter_price=&filter_text=G36&filter_bestseller=&filter_new=&filter_promotion=&filter_instock=&filter_producer=1203593294

Z tego co się kiedyś dowiadywałem, te już są do S&T, a zdjęcia wszędzie te same.

Edited by Huba_lbn
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...