Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem ze stockowym HiCapem - Rk-01w


Recommended Posts

Witam, jest to moj pierwszy post więc chciałbym pozdrowić wszystkich. Przejrzałem wszystkie tematy o magazynkach i nie znalazłem odpowiedzi na mój problem.

 

 

Od niedawna jestem szczęśliwym właścicielem Rk-01w (Gorąco polecam tą replikę) i wszystko ładnie śmiga ale niestety mam problem z magazynkiem. Naładowanem go do granic jego możliwości (ok. 450 kulek) i strzelałem. Oddałem około 420 strzałów i karabin przestał strzelać. Oczywiscie pamiętałem o podkrecaniu go. Stockowy mag nie podaje ostatnich 20-30 kulek (używam 0,25 G&G) Sytuacja sie powtarzała i prosze Was.

 

Prosiłbym jeszcze o powiedzenie mi jak rozkręcić ten magazynek.

 

Z góry, dziękuje! :)

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze. Jak przestała replika strzelać? Mag nie podaje? Nie podkręca? Replika padła? Czy może bateria? Bo nie wiem o co chodzi :D. Jeśli zrozumiałem dobrze i chodzi o to że mag nie podkręca tych ostatnich 20 kulek. To tak to jest normalne w replikach ak i ich hicapach, każdy hicap nie podaje do końca.

Edited by Puloman
Link to post
Share on other sites

Przy stosowaniu midów lub lowów zostaną pewnie trzy kulki, ale nie w magazynku, a w replice. Kulki wyjdą z magazynka i będą w takiej rurce doprowadzającej kulki do wnętrza komory HU skąd byłyby wystrzelone, ale już nic ich nie dopcha na to miejsce (bo sprężyna nie "wyjdzie" z magazynka) więc tych kilku kulek nie wystrzelisz (chyba, że odwrócisz replikę do góry nogami - wtedy grawitacja pomoże).

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...