Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Jako, że nie ma tematu o tej replice produkcji Aresa to postanowiłem założyć nowy temat. Chciałem się dowiedzieć od osób, które miały styczność z tą repliką, co zrobić/wymienić w niej, aby zwiększyć zasięg i szybkostrzelność? Czy wymiana gumki hop-up i lufy na precke zwiększy zasięg czy coś jeszcze dodać do tego trzeba? Jeżeli ktoś może coś doradzić to będę wdzięczny :)

Link to post
Share on other sites

Co prawda nie mam tej repliki (kiedyś STAR teraz ARES) ale podzielę się informacjami na jej temat. Przede wszystkim są dwie wersje gearboksa: starsza plastikowa oraz nowsza metalowa. Odnośnie tuningu to wiem tylko tyle, że standardowe sprężyny są za krótkie - tzn. po montażu dają mniej fps niż można się tego spodziewać. Wiem z informacji z kręgów brytofilskich, że można ją upgrejdować spokojnie do 400 fps, aczkolwiek z wyższymi fps-ami zaczynały się problemy z prawidłowym funkcjonowaniem repliki - nie pamiętam już dokładnie co się działo. Trochę informacji masz w tym dziale:

http://forum.wmasg.pl/topic/107716-l85a2-ares/page__hl__+ares%20+l85?do=findComment&comment=1513220

Jeżeli jeszcze jesteś przed zakupem repliki to lepszym rozwiązaniem byłaby L85 od ICS-a.

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

Witam. :icon_smile:

Czy próbował ktoś tuningu ver. z metalowym gearboxem? Mam na myśli jakie części będą pasować do tej wersji.

Wiem, że:

- Głowica cylindra jest taka jak do M14 ale CA/G&G zamontowana na odwrót

- Pasuje standardowa sprężyna od AEG ale ok. 2cm więcej miejsca niż w GB ver. 2 i 3

- Dyszy nie wstawię od innych aegów bez przeróbki popychacza

Ale co z resztą? Tłok, zębatki itp? Pasują standardowe do AEG?

 

Pozdrawiam.

 

Połączyłem

S1

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...