Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tęga rozkmina i trudne pytania - lufa do msr


Recommended Posts

Witam

Jakiś czas temu wpadła mi w ręce śliczna czarna msr`ka, prosto z kartonu, zapach nowości i uczucie że jestem tym pierwszym, no ale do rzeczy.

Jak prawdziwy szanujący się snajper( :hahaha: ) czy strzelec wyborowy - jak zwał tak zwał, podjąłem decyzję o koniecznej wymianie stockowej lufy na coś co nasi handlarze autami z Reichu mawiają "igła".

 

Tutaj pojawił się pierwszy problem bo co luf tyle opinii, a ja jestem człowiek zarobiony i nie mam tyle czasu i zdrowia psychicznego do przekopywania całego internetu w poszukiwaniu tego co sprawi że mój portfel stanie się lżejszy.

Do rzeczy

Replika MSR338 Ares

Moc 410 fps

- bebechy -stock

 

Kandydaci;

Promyk - znany i lubiany, jednak ciężko dostępny i bywają podróbki - drogi jak cholera

KmHead- sam nie wiem, nie mam opinii - jakieś sugestię czy warto?

PDI - po przestudiowaniu forum wiem teraz że pdi a raven pdi to tak jak ze lśnieniem Kinga a ekranizacją Kubrika, niby to samo ale można się rozczarować - tak? coś się zmieniło?

Systema- stara dobra. ale chyba się nie nada.

Magic Box Miracle - ktoś się z tym dłużej bawił? Nie ukrywam że coraz częściej na nią patrzę i serio nie wiem co mam o tym myśleć.

 

Mogę na lufę przeznaczyć nie wiecej jak 400zł (tak sobie umyśliłem) do sprężynowego msr,

Jeśli taki temat gdzieś już jest to obiecuje że będzie mi z tego powodu bardzo przykro.

Link to post
Share on other sites

A pan raczył czytać temat o msrce a szczególnie moje posty? Btw odezwij się do mnie na priw jeśli chcesz coś kupić do niej bo sprzedaję ją. Jedyna opcja to PDI.

Dywagacje co do lufy znikną jak sprawdzisz jej długość wewnętrzną i typ.

Edited by samael16
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...