Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

samael16

Użytkownik
 • Content Count

  1413
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

14473 profile views
 1. Głupie pytanie, ale nie widzę nigdzie tego w opisach. Przestaje strzelać po ostatniej kulce?
 2. Normalny sklep płacisz i wysyłają towar, ale tylko w takiej kolejności.
 3. Sklep jest ok. A co do drugiego pisz email do Socoma i daj znać co odpowiedzieli
 4. Pytanie czy to ma wyglądać jak barret i po prostu strzelać czy też detale się liczą to wtedy socom.
 5. Barret w sumie tak jeśli mowa o dwzorowaniu to wersja tylko do Socom Geara. Replika bardzie dla klimatu tylko niestety, tuning super max lub hp a i tak podobnie wali vsr więc praktycznie cóż
 6. Pytanie co do magazynków. Wersja czarna czy półprzezroczysta jest nowsza/poprawiona/lepsza?
 7. W sumie wolę i nawet 10 tematów. Bo jak ma 10 spraw spornych w wyszukiwarce to nawet nie trzeba ich czytać.
 8. szmerglu ale z całym szacunkiem nie pieprz. Ja pamiętam tamtą sprawę, ale jakim cudem będzie to ktoś pamiętał, jeśli nie widział? Inna sprawa, nawet jeśli nie oszustwo to jednak temat pokazał, że nie warto z nim handlować i to wina już szpeju, że nie ogarnia dobrze tematu, jako kupujący wolę zobaczyć dwa tematy i mieć całokształt a nie tylko jeden temat.
 9. Valken czerwona dysza 430 fps na 0,2, lufa pdi 6,01 285 chyba zasięg albo 60 albo 70 po sznurku na 0,3 od g&g. Rogaś składał w hpairsoft, to może będzie lepiej pamiętać EDGI to mosiądz nie stal, cholera wie jak szybko się rozkalibruje.
 10. To kup a zrozumiesz co przedmówca miał na myśli.
 11. Powiem, tak miałem do wyboru colt TM plus guarder i Nova, lub to inokatsu jak poczytałem, to wybrałem TM. KJW lepiej wykonane, ba nawet paść i złom typu WE jest lepiej wykonany. To coś to ładnie wyglądający odpad z produkcji i to dokładnie odpad.
 12. Tylko zobacz, którą wersje zamówiłeś, pierwsza seria ta mega droga to luxus, potem powiedzmy, że komentarze na redwolfie były co najmniej nieprzychylne, ba wygląda, że to są odpadki z produkcji faktycznej serii.
 13. W HPA 2 zaworach masz takie możliwości, że nawet lufa 275 6,01 pdi w m4 na kulkach 0,3 g&g kosi wszystko na odległości 70m. około 420 fps na 0,2. Ważna jest jakość lufy a nie długość o ile umiesz sobie wszystko wyregulować. A zamiast EDGI bierz stal od PDI. Co do perfekcyjnego hp zacznij od bazy to ma być najlepsza replika. Dwa jeśli chodzi o VSR to TM robi najlepszy standard komory.
×
×
 • Create New...