Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gumka G&G w KWA M4, czy dystanser jest za gruby?


Recommended Posts

Witam serdecznie.

Założyłem sobie wczoraj gumkę hop-siup zieloną G&G, no i zobaczyłem pewną rzecz, mianowicie, kiedy hop-up jest maxymalnie skręcony to gumka wystaje minimalnie o jakiś milimetr, przy czym ustawiona na maxymalne podkręcenie wychodzi na prawdę mocno w lufie.

 

Ciężko mi to opisać :D Kulki podaje, czy to na pierwszym ustawieniu, czy to na drugim. Tylko tak... Jak dziś strzelałem, to replika faktycznie może i strzela celniej i dalej, ale na maxymalnie skręconym hop-upie(Na 0), gdy go choć troszkę podkręcę, to już ten dystans się zmniejsza a kulka zaczyna coraz to szybciej podkręcać się w niebo.

 

Moje pytanie wygląda tak, czy to normalne i po prostu muszę więcej postrzelać, to wszystko się dobrze ułoży? czy muszę coś zrobić z dystanserem? Na oryginalnej gumce od kwa, przy skręconym hopupie kulka dolatywała około 15 metrów i zaczynała już lecieć w dół na ziemie, teraz ten zasięg jest dłuższy, bo leci w miarę celnie na około 30 metrów(+/-) no ale gdy podkręcę choć troszkę to już zaczyna szybować w niebo.

To wszystko się ułoży w czasie dłuższego strzelania? czy coś tam jednak z tym dystanserem jest nie teges?

 

Pozdrawiam, mam nadzieję, że wszystko dobrze opisałem :D

Link to post
Share on other sites

Jak przyjrzysz się dokładnie gumce KWA i G&G to zauważysz, że stockowa jest cieńsza i zamiast normalnego docisku ma trzy wypustki. Panaceum na twój problem jest wymiana dystansera. Możesz się bawić w dorabianie z różnych rzeczy, ale ja proponowałbym wymianę dystansera na taki w kszatłcie litery H. Osobiście używam takiego produkcji DeepFire, ale można też użyć np. Elementa. To definitywnie rozwiąże twoje problemy.

Edited by xxx768
Link to post
Share on other sites

Jeśli jest skręcony na 0 a i tak troche podkręca (bo wystaje w lufie) to dystanser raczej jest za gruby i powinieneś spróbować zmienić na inny lub na początek dorobić coś cieńszego np z wkładu z długopisu lub wyciąć z gumki (takiej do ścierania).

Wkład od długopisu jest tak samo gruby jak mój dystanser ;/ musze pokminić coś cieńszego...

 

j

A no tak! i wszystko jasne :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...