Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zajcu97

Użytkownik
 • Content Count

  336
 • Joined

 • Last visited

 1. Sprężyniak jako boczna się nie nadaje. Jak chcesz kupić coś z czym będziesz miał szanse na bliski dystans to najlepsze są aepy cymy, a jak chcesz coś do wypchania kabury to nie za te pieniądze.
 2. Najprawdopodobniej źle ustawione zębatki/za grube prowadnice nowego tłoka. Z innych możliwych przyczyn to: rozładowana bateria, dużo za dużo smaru w cylindrze, za mocno dociśnięty silnik.
 3. Nie wiem czy autorowi to coś pomoże ale jako ciekawostka, mam u siebie Systemki helikale STU i działają z silnikiem który ma zębatkę ICS'a. Niesłyszalne nie są ale żadne wycia nie występują, kultura pracy przyzwoita.
 4. Ten dźwięk to na pewno cofające się zębatki, następnym razem sprawdź na złożonym już szkielecie czy antireversal działa poprawnie.
 5. Wyrwanie ostatniego zęba jest właśnie charakterystyczne dla niezałożonego antireversala, i w zasadzie nie da się usłyszeć jak się blokuje. Może słyszałeś dźwięk cofających się zębatek? Czasem też antireversal blokuje sie o grube kable i mimo że jest założony dobrze to nie spełnia swojej funkcji.
 6. Antireversal założony poprawnie? Silnik się nie cofał? Jakby silnik był odwrotnie podłączony to byś sobie nie postrzelał.
 7. Sprawdź więc teraz silnik, po wyjęciu z chwytu zobacz jak pracuje i czy nie iskrzy.
 8. Możesz spróbować kabelkami podłączyć, mało profesjonalne ale zadziała. Jeśli na innej baterii sytuacja się powtórzy to trzeba przyjrzeć się silnikowi, wyjąć go i zobaczyć jak pracuje na luzie.
 9. W takim razie sprawdź jakie podaje napięcie lub po prostu jak działa w innej replice lub w swojej sprawdź inną baterie i zobacz co wtedy.
 10. Jak długo używałeś baterii? I jaką ładowarką ładowałeś?
 11. Miało być chyba ''do znajomego'' bo zdanie aktualnie niema logiki. Jak można złamać szkielet przy rozkładaniu..?
 12. Jak po przesunięciu selektora na auto (po tym strzale na semi) oddanie strzału jest niemożliwe to znaczy że element ruchomy kostki spada ci i nie łapie sie na spust. Sprawdzić czy mam racje możesz poprzez próbę naciśnięcia na spust mocno w przeciwną stronę po tym jak przestanie strzelać. Wtedy kostka powinna zaskoczyć.
 13. Próbowałeś regulować silnik?
×
×
 • Create New...