Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wybór dobrej rozwojowej repliki, propozycje


Recommended Posts

Mają mają , zrobiliśmy zrzutke na chronometr i nie ma lipy . Przy jednej grze znajomy dostał serie w twarz , przebiło maske taką plastikową a w dodatku ułamało mu kawałek zęba. Tak więc nie ma oszczędzania co do bezpieczeństwa!!!!! Ja odrazu kupiłem maske z metalowej siatki i porządne google ESS

 

Snajperzy... hmn w sumie przy takich wartosciach każdy który ma lunete może nazwać się snajperem :icon_biggrin: Tak naprawdę to nie mamy jakiegoś typowego snajpera , są 2 m4 z fajnymi lunetami i wartościami w okolicach 600fps i oni robią za snajperów.

 

Masz racje to nie dział o tuningu ale ja nie chce tuningować swojej broni tylko szukam repliki .

 

Pomiary robione na 0.2 kulkach

Za przeproszeniem dla mnie to szajbusy , ponad 2k na sam upgrade wydać...

Edited by Marins
Link to post
Share on other sites

No właśnie tak myślałem...

Dobra chyba wezmę tą giete i najwyżej dam sprężynę s140

A odnośnie tej najdłużej wersji. Czytałem że ma plastikową szynę i ciężko o zamiennik metalowy a jak już coś jest to trzeba kombinować i przerabiać ?

Stockowa ma już celownik i kolimator , jak to się spisuje? Bo czytałem różne opinie , często negatywne , że nie da się dobrze wyregulować.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...