Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Eotech- problem z regulacią w pionie


Recommended Posts

@Koyama

Po pierwsze sprawdź, czy kulki aktualnie lecą prosto, i nie opadają za szybko.

Kolejną sprawą jest to, że odległość od celu na który nastawiasz celownik powinna wynosić conajmniej 25-30 metrów - im mniejsza jest odległość między celownikiem, a lufą tym cel może być bliżej.

 

Zakładam, że przy rozkłądaniu sprawdziłeś śrubę regulacyjną podniesienia, i dobrze ustawiłeś sprężynki podtrzymujące diodę.

Link to post
Share on other sites

Replikę (m4) miałem wcześniej wyzerowaną na chwyt transportowy, więc kulki lecą tak jak powinny. Kolimatora od nowości nie mogłem wyzerować w pionie a ma ok 2 miesiąc, chyba ma za mały zakres regulacji :/. Jest na to jakaś rada? Co do sprężynek itp nie mam pojęcia jak to powinno być wszystko ustawione żeby poprawić regulację, wiec prosiłbym o jakieś rady.

Link to post
Share on other sites

W środku są dwie sprężynki pod płytką - jeśli którąś źle ustawiłeś to może to skutkować właśnie problemami z regulacją.

No ale skoro mówisz, że tak jest od początku, to albo masz uszkodzoną śrubę regulacji, albo zakres regulacji jest za mały - umieszczenie celownika niżej nad lufą może pomóc np. przeniesienie go z chwytu transportowego, na front.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Wracam do tematu. Jest lipa bo wewnątrz wszystko jest na swoim miejscu. Te koli od GF to chyba jakaś lipa, zastanawiam się czy jest jakiś prowizoryczny sposób na zwiększenie zakresu regulacji nw np coś podszlifować, dokleić. Jestem otwarty na propozycje :)

Link to post
Share on other sites

Pod tym względem jest nawet ok, szybka mogła by być jaśniejsza, jest minimalny efekt ducha ale do wytrzymania. Tylko co z tego jak nie mogę go wyzerować w pionie i plamka pokazuje ciągle nad celem, nie chce kręcić na chama bo uszkodzę. Może po prostu jest to badziew. Jakie kolimatory polecacie do asg, najlepiej z jakąś "kolorową" szybką żeby rozjaśniało. Ewentualnie jakiego eotecha polecacie, oprócz huracane.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...