Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kopcik

Użytkownik
 • Content Count

  870
 • Joined

 • Last visited

 1. Wytaczać proces może sobie każdy, żeby to miało sens, to trzeba jeszcze wygrać. I naprawdę, pseudoprawnicze interpretacje przepisów sobie odpuść.
 2. ACM trzaskały w pełni metalowe DE, będące kopią TM. Na RSOVie były.
 3. Masz link do repliki, projektu to ci nie wytrzasnę. :icon_biggrin: http://shop.ehobbyas...ml#.WBZiai3hAdU
 4. Masz link do repliki, projektu to ci nie wytrzasnę. :D http://shop.ehobbyasia.com/top-japan-m4a1-carbine-ultimate-shell-ejecting-blowback-aeg-2.html#.WBZiai3hAdU
 5. Niby tak. I niby to robiono. Jest nawet AEG na łuski, ale to jeden przypadek.
 6. Ciekawe, w jaki sposób uniemożliwiliśmy mu odbudowanie reputacji? Kto zakazał mu sprzedać SCARa, robiąc dobry opis? Kto kazał mu zniknąć i założyć mutlikonto?
 7. Mieszkasz kilka kilometrów od niego i dziwisz się, że nie próbował cię owałkować... Widzę głębokość myślenia powala rozmiarami... Dwie próby oszustwa już wystawiają świadectwo o człowieku. Nie jest to 'mała wpadka'. Jest to przestępstwo. I jeżeli korzysta on z tego portalu, to akceptuje on jego zasady. Z których np. wynika, że ma się jedno konto, a nie zakłada się kolejne, by odciąć się od "wpadek".
 8. Patrząc, że jesteś jego znajomkiem, to nie jesteś obiektywny w tej sprawie.
 9. Przechodząc do argumentów ad personam naprawdę nisko upadasz. Kolega robił zdjecia?Wszystkiego? Jak dajesz koledze replikę na serwis, to zawiozłeś mu wszystko? Jakoś się nie klei. Bo na zdjęciu, z jednego z twoich ogłoszeń (starych), widać cały twój zestawik, który załączyłeś do repliki. W tym baterie 7.4, o której napisałeś, że sam ją kupiłeś. I na tym samym blacie, na innych zdjęciach, widać rozłożoną replikę. Przed chwilą była wersja, że zdjęcia były z ogłoszenia poprzedniego właściciela, teraz że kolega, a jeszcze rzeczy wskazują, że była rozebrana u ciebie. Podsumowując, kłamiesz i mataczysz. Próbowałeś dwukrotnie oszukać innych i nie jest to twoja sprawa, cokolwiek byś chciał.
 10. Usuwasz ogłoszenia dzień po dodaniu, a następnie znowu je dodajesz? Interesujące... Tłumaczenie z powodem zablokowanie jeszcze bardziej niedorzeczne. Przyjmij sobie, że mam ( i liczę, że nie tylko ja) ciebie za cwaniaczka, który nawet nie umie się dobrze wytłumaczyć. A co do tematów, które unikasz, skoro już przyznałeś się do tego, że świadomie oszukałeś go na lufie (a żeby było fajniej, twoje tłumaczenie, że nie wiedziałeś co jest w środku, są wyjątkowo głupie biorąc pod uwagę, że w ogłoszeniu pokazałeś wnętrze repliki, nawet przyjmując, że użyłeś zdjęć z poprzedniego ogłoszenia, to przeczy temu fakt, że oferowałeś dodatkowe zdjęcia wnętrza repliki, co pozwala przypuszczać, że umiałeś ją rozebrać (emkopodobne na upper i lower to nawet szympans po szybkim wprowadzeniu miałby szansę zrobić)), to wytłumaczyć cudowne zniknięcie pęknięcia szkieletu? Podziały mitotyczne znalu? Jak widać, nie się zasłonić we wszystkim winą poczty polskiej.
 11. PS Sprzedawanie z multikonta, to kolejny przejaw uczciwości? I to, że usunąłeś wszystkie ogłoszenia i dodałeś je ponownie, bo w komentarzach widniał link do tego tematu? Tak się wstydzisz opinii o sobie?
 12. Lufę też poczta polska podmieniła? Szkielet cudownie się ozdrowił? W dodatku to ty ponosisz odpowiedzialność za nienależyte zapakowanie. Markę koledzy podpowiedzieli? Przypadkiem tą droższą? To, że po twoich początkowych wałkach, przestałeś próbować dorobić sobie na łosiach, nie oznacza, że to zniknęło. Chcesz się chwalić byciem na liście zaufanych kontrahentów? A to, że jesteś na tych drugich, to już przemilczysz? Przecież, według twojej wersji, to ty jesteś poszkodowany przez los i innych. A skoro jesteś niewinny, to czemu boisz się tematu jak ognia i mnie blokujesz, po tym jak podesłałem do niego linka? I czemu większość ludzi jednak podziela naszą opinię, że nawet z giełd cię usuwają? Już pomińmy kwestie podrasowanych opisów, wprowadzających w błąd. Fpsy na oko, magiczne zasięgi, zapewne mierzone na oko także, itd. Pal licho tu, ale na giełdach, gdzie pełno gimbusów i ludzi średnio w temacie, jest to żerowanie na ludzkiej niewiedzy.
 13. A w jakich ramach czasowych ma się on pojawić? W miesiącach, czy latach? Bo obietnice o nowej odsłonie WMASGa staną się niedługo mitem. :D
 14. Wyhaczyłem kolesia na jednej z giełd na FB. Nazwisko i zdjęcia z profilu mi się skojarzyły. To link do tematu wrzuciłem, a ogłoszenia zniknęły, tak samo, jak koleś z grupy. Ogłoszenia znalazłem teraz także w komisie, dodane z nowego konta. Linki niżej: http://wmasg.pl/pl/profil/show/127791 -profil http://wmasg.pl/pl/c...ent/show/744762 http://wmasg.pl/pl/c...ent/show/744761 http://wmasg.pl/pl/c...ent/show/744760 http://wmasg.pl/pl/c...ent/show/744759 http://wmasg.pl/pl/c...ent/show/744758 PS Nie sugeruje, że to wałek, ale chyba warto, żeby potencjalny nabywca wiedział co to za człowiek. PSS. Nie wiem, czy zniknęły z grupy, bo właśnie uświadomiłem sobie, że koleś mnie zablokował.
 15. Przeliczenie ilościowe ma taki sens, że ciekawe jest, na ile rzutów (teoretycznie) jesteśmy w stanie zrzucić całe nasze siły spadochronowe.
×
×
 • Create New...