Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK47 pluję kulkami


Recommended Posts

Siema, mam problem ze swoją repliką AK47 SRT-08 podczas strzelanki zauważyłem ,że karabin pluje kulkami leci ich pełno i bez mocy czasem opadają w dół lub wytaczają się z lufy a czasem nie lecą w ogóle i jest taki przytłumiony dzwięk wystrzału.

Rozkręciłem replikę i zastanawiam się nad wymianą komory hop-up czy to coś pomorze?

Link to post
Share on other sites

Gumkę zmienię, z wymianą części w wyżej wymienionych linkach też bez problemu dam radę tylko mam pytanko czy dobrze je dobrałem do siebie czy będą współgrać ze sobą, a wymienić chcę bo skoro rozkręciłem gearbox to przy okazji można zmienić te plastikowe części na coś trochę lepszego.

I jeszcze jedno pytanko jaką wźiąść dysze krótką czy długą jaką głowicę cylindra krótka czy długa, albo inaczej co daję krótka, długa lub pod jakim względem się je dobiera z góry dzięki za pomoc :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Polecam naprawę czy tuning gearboxa robić samemu jeśli ktoś lubi majsterkować to niezła zabawa ale oczywiście trzeba najpierw trochę wiedzy w temacie nabrać parę poradników i można próbować dlatego nie trzeba od razu rzucać zdaniami typu a masz pojęcie co robisz :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...