Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Od paru dni męczysz ludzi na forum o ten badziew.Ta replika zarówno w wersji gazowej jak i sprężynowej nie nadaje się do grania.Jak się uparłeś na kar98 to najtańszy nadający się do grania jest z firmy g&g,ale to już znacznie większe pieniądze...

Link to post
Share on other sites

Od paru dni męczysz ludzi na forum o ten badziew.Ta replika zarówno w wersji gazowej jak i sprężynowej nie nadaje się do grania.Jak się uparłeś na kar98 to najtańszy nadający się do grania jest z firmy g&g,ale to już znacznie większe pieniądze...

Ale kto ci powiedział że ja to do grania chcę? Wymądrzasz się i wiesz ode mnie lepiej do czego mi on będzie służył...Powiesz mi może jeszcze, czy już doszedł, czy jeszcze go nie mam, bo ja sam nie wiem? A tak poważnie jak będę chciał sobie postrzelać się z ludźmi, to sobie kupię jakiegoś elektryka, a ten Kar ma być do strzelania rekreacyjnego, pojadę sobie z kumplami do lasu\wyjdziemy ndziałkę poustawiamy puszki i sobie postrzelamy....

Link to post
Share on other sites

a ten Kar ma być do strzelania rekreacyjnego, pojadę sobie z kumplami do lasu\wyjdziemy ndziałkę poustawiamy puszki i sobie postrzelamy....

Życzę udanej zabawy... Lepiej te puszki szturchać kijkiem. Zasięg skuteczny porównywalny, większa precyzja przy szturchnięciu, no i taniej.

Link to post
Share on other sites

Marcin mądrze pisze. Do strzelania tarczowego najlepsza jest broń palna, potem wiatrówki, potem długo nic (ewentualnie jakieś dziwne wymysły o których mi nic nie wiadomo) i dopiero markery paintballowe i repliki ASG.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...