Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rozłożenie zespołu lufy ak-74mn E&L


Recommended Posts

Witam serdecznie.

Problem niby błachy, ale komplikujący mi życie niemiłosiernie.

Mianowicie, chciałem wymienić lufę i gumkę w moim ak od E&L, problem polega na tym, że nie mogę za Chiny ludowe wykonać ostatniego kroku przy demontażu zespołu lufy, czyli wybicia przedniego PINu który trzyma cały przód w kupie.

Próbowałem młotkiem, i innymi patentami, ale sucz, po prostu nie chce sie ruszyć nawet o milimetr...

 

Proszę o pomoc, nie mam pojęcia jak poradzić sobie z tym pinem, a jutro miało być moje pierwsze porządne strzelanie od przeszło 2 miesięcy...

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje, za pomoc!

Link to post
Share on other sites

Jak uprzednio napisane i moge to potwierdzic bo mialek okazje rozkrecic EL : lufa trzyma sie na 2 imbusach pod szczerbinka :-) takie samo rozwiazanie jest w LCT. Jezeli upierdzielisz gwinty srob bo masz cholernego pecha bo wyszysko ci po prostu sie rozleci. Taki feler konstrukcyjny.

 

Ale jest na to prosty sposob:

1. wymienisz cala podstawe szczerbinki na kolowana ( np vfc lub ich klonow ): duzo roboty bo musisz zerwac gwinty i spasowac podstawe do body.

2. lub przewiercic lufe ta aby ci sroby wchodzily od sroda lufy ( wtedy sroby zablokuja ci ruch lufy )

3. lub przewiercic podstawe szczerbinki tak aby ci wlazl kolek ( ale to wymaga zmiany lufy lub jej obroki )

 

Najprostrza metoda do nawiercenie otworow. Jezeli zgubisz srobki to idealnie pasuja te od kostki eletrycznej :-) ( testowane na cymie i i LCT,tak wiec zakladam ze do reszty tez bedzie pasowac )

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...