Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Gral ktos w demko...ja wczoraj u kumpla...procek ma prawie 3.0...512ddra i jakiegos gforca wypasionego za 1000zl i wszystko i tak musial ustawic na medium ale wrazenia po tej grze sa naprawde niesamowite...idealne polaczenie horroru ze strzelanka,po prostu mozna sie solidnie przestraszyc zwlaszcza jak sie gra w nocy bo w demu co niezle momety.Wymagania ma choleranie duze bo to pewnie jakas nowa generacja graficzna...Naprawde gra ktora bedzie hiciorem moim zdaniem :)

Link to post
Share on other sites

Bez przesady z tym strachem, nawiedzony dom w Vampire Bloodlines był bardziej klimatyczny.

 

A co do wymagań - wystarczy tekstury ustawić na medium - bo one mają nawięszy wpływ na płynność gry, resztę można dać na max. Zauważyłem, że głównym problemem jest dynamiczne "dogrywanie" się planszy. Wychodzimy zza narożnika, gra pauzuje na sekundę i dalej rusza płynnie. Po dojściu do końca mapy możemy się cofnąć do początku i nie zauważymy tych spowolnień- a to wskazuje na ewidentny bug w demie. Zobaczymy co z tym zrobią w pełnej wersji.

 

Zapowiada się smakowicie :-)

Link to post
Share on other sites

Po demie moge powiedziec tak: gra nie będzie przełomowa, ale będzie hitem. Świetny FPS horror (japońszczyzną leci więc popeliny nie będzie), z efektowną grafiką i dużą grywalnością, Przy Doomie raczej stac nie może jeśli chodzi o klimat - Doom straszył tylko demonami robiącymi "boo!" i totalnym zaciemnieniem pomieszczeń, tu sama dziewczynka robi atmosfere rodem z japońskich horrorów.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Gierka owszem fajna ale nie dał bym jej 10/10 ale 9/10 jeszcze by sie dało :]

głównymi minusami według mnie są 2 rzeczy...

1. krótka bo przeszedłem w 8godz( na oko) od dnia premiery

2. nie wykorzystany potenciał ( ale nie będe narzekał bo nigdy nikt nie zrobi perfekcyjnie gry

 

tak pozatym gre moge polecić z czystym sumieniem :D a i tryb multi zasługuje równierz na wysoką ocene 8).

 

PS. ( nie liczyłem minusów takich jak:

-Duże wymagania sprzętowe

-Za mało strachu

 

Ale wkońcu to strzelanka :D ( a klimat zrobił swoje szczegulnie w ostatniej misji) Pozdrawiam i mam nadzieje że doczekamy sie części 2 :D

Link to post
Share on other sites

gra może nie genialna, ale bdb :-) szczególnie IA przeciwników, które naprawde zaskakuje ( pozytywnie ;-) )

 

jedynie do czego się moge przyczepić to grafika, bo przy takich wymaganiach, nie prezentuje się ona okazale, dużo lepsza jest w Q4 czy Far Cry przy znacznie mniejszych wumaganiach ( w "stracha" gram u siebie w rozdz. 1024x768 i kilkunastu opcjach na medium przy kompie P4B 2.4ghz, 1GB RAMu i GF6600GT, co uważam za absurd )

Link to post
Share on other sites
( w "stracha" gram u siebie w rozdz. 1024x768 i kilkunastu opcjach na medium przy kompie P4B 2.4ghz, 1GB RAMu i GF6600GT, co uważam za absurd )

 

No co,starzeje sie komp..trzeba sie z tym pogodzic :wink:

Swoja droga nie rozumiem jak mozesz narzekac na grafike skoro nie widziales jej na maxa

Link to post
Share on other sites
No co,starzeje sie komp..trzeba sie z tym pogodzic :wink:  

 

narazie tylko Battlefield 2 i FEAR odmówiły płynnego działania w detalach high, więc nie jest źle :)

 

 

Swoja droga nie rozumiem jak mozesz narzekac na grafike skoro nie widziales jej na maxa

 

widziałem, bo w maksymalnych detalach grałem w demo ( o dziwo ono działało w wyższych ustawieniach płynnie w przeciwieństwie do wersji full... ) oraz częściowo w wersji pełnej, do czasu spadków fps do wartości 15-20 ( czyli do 2 intervalu, tam już zdecydowałem się zmienić ustawienia na medium ). I jak napisałem wcześniej grafika jest ładna, ale moim zdaniem gorsza od tej którą widziałem w SWAT 4, Q4 czy Riddicku ( szczególnie to mi się ona podobała ). Oczywiście jest to tylko moje subiektywne odczucie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Gierkę przeszedłem, ogólnie miodzio :) na maksymalnych ustawieniach grafika jest naprawdę niczego sobie.. :)

Czasem naprawde można się przestraszyć :D ost. scenka jest świetna :D

Ogólnie polecam ale najważniejszy mankament to długość - gra jest strasznie krótka, można ją skończyć w parę godzin...

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

ja niestety gralem w demko i chwile w full'a (pozniej CD odmowilo wspolpracy) i musze przyznac, ze dla mnie to jest gra naprawde piekna (zwlaszcza jak gralem o polnocy, wszystkie swiatla zgaszone, sam w domu i sluchawki glosno nastawione na uszach)... ten smiech tej dziewczynki i szepty gdzies w oddali (co ciekawsze, na glosnikach nie zawsze wszystko slychac)... po prostu cudo i kaka w zbroje :]

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

:mrgreen: :mrgreen: LOl mam tą giere :P taka sobie a jazeli chodzi o strach to mnie bardziej doom3 wstraszyl :wink: :P ludzie grajcie w cold fear jezeli chcecie sobie pospadac z krzesel w ciągu nocy :P mnie ta gra serioo przybila :P jezeli chodzi o bulet time to taki sobie jest fajnie ludzie tylko lataja jak sie w nich strzela z shotguna ale jakis tam specialnych efektow nie ma . Polecam tą gierke tylko dla fanów strzelanek bo raszej zawansowani horrorowcy nic dla siebie nie znajda :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

F.E.A.R to trzeba przyznac ma bardzo dobry klimacik i nikt mi nie wmówi że F.E.A.R to jest denna gra b to nie prawda.Grafika jak z życia, przeciwnicy niesamowicie inteligentni, kazdy przedmiot da się zniszczyć.Jeszcze bullet time w tej grze mnie naprawde zaskauje, bo jest świetny.Gra jest straszny ale wkurzające jest to , że czasami długo tzreba szukać aby znaleźć to czego się chce.Ale gra jest naprawde dobra i ... poprostu zagrajcie to sami zobaczycie.

Link to post
Share on other sites

F.E.A.R to technologiczny cud. Nic poza tym. :( Gra niestety od pewnego momentu (godzina, może dwie) robi się strrrrasznie nudna. Demko naprawdę było zachwycające, ale w pełnej wersji wcale nie ma takich emocji. Na szczęście na silniku F.E.A.R.a właśnie wychodzi nowa doskonała gra- Condemned. :twisted: Tyle że i realia i tematyka raczej odmienna. Ale klimat 100000, albo i wiecej razy lepszy. Sposób narracji i fabuła takowoż.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Jako, że jestem recenzentem gier i większość gier jest mi podrzucana bezwiednie przez firmy robiace gry (praca testera jest niewdzięczna) Condemned: Criminal Origins wylądowało na moim HDD przed datą premiery. Powiem szybko i bezboleśnie... MONOLITH zoptymalizował silnik F.E.A.R.'a wrzucił kilka pomysłów zaczerpniętych z Resident Evil + Manhunt i..... na tym kończy sie cała podnieta grą. Pierwsza godzina z obcowaniem z Condemned: Criminal Origins jest pasjonująca, potem sztampowo zaczyna sie oklepańsko... Zero mózgu, zero kombinacji... kolejny shooter na licencji wspaniałego engine'u... (osobiście uważam, że prim wipoda na rynku Epic z Unreal Engine i panowiee od FarCray'a, czyli CRYTEK). Resztę, jak Bóg pozwoli, jak panowie nie wypłyną z nowymi pomysłami, uważam za popłuczyny... Przepraszam za taki ton wypowiedzi, ale zjadłem "zęby" na testach gier i raczej wiem w co "wolno a nie wolno" grać.

Więc reasumując, jeżeli kochasz serię RE czy też SH - POLECAM!

PS> Upgrade kompa mile widziane, bo choć silniczek po optymalizacji, nadal, żeby cieszyć sie detalami wizualnymi potrzeba smoka z NASA!

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...