Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pesus the Hunter

Użytkownik
 • Content Count

  255
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,450 profile views
 1. Zależy to od producenta. SSO (SPOSN) nazywa swój kamuflaż "letnie dębowe liście SS", natomiast Modox po prostu "partizanem". Jeśli natomiast chodzi o kamuflaż stricte kopię Eichenlaubmuster, to również SSO i Modox mają w swojej ofercie. http://www.redzone.com.pl/sklep/index.php?...rt&Itemid=4
 2. Jestem posiadaczem munduru GROMu i osobiście uważam, że zakładanie ochraniaczy na wkłady piankowe jest dobrym rozwiązaniem. Pianka dodatkowo uniemożliwia zsuwanie się nakolannika.
 3. Sam wkład piankowy nie daje należytej ochrony, tak więc warto i dodatkowo założyć ochraniacze. A co do wygody to również można polemizować...
 4. Wydaję mi się, że na jednym, jak i drugim zdjęciu jest kostium MDD-3 bez ocieplającej podpinki.
 5. Pistoletów CZ co prawda nie używała Armia Radziecka, jednak Ministerstwo Spraw Wewnętrznych FR już tak. Identycznie jest z klamkami Glocka, H&K i Walthera (niestety nie wiem w jakich ilościach zostały zakupione). Co prawda lans nie ten sam, jednak nie będzie się to gryźć z ideą rekonstrukcji. ;-)
 6. Gorka-E (SPOSN) Bolle X800 Kamizelka kuloodporna Kora-1M Chest rig "Łazutczik" (SPOSN) Hełm SKAT AKS-74U z chwytem taktycznym dodatkowo PK Plecak Edelwajs-4 (SPOSN)
 7. GRU jest poza strukturami, jest to zupełnie inna bajka jak np. ze specnazem WDW, Piechoty Morskiej czy Wojsk Wewnętrznych. GRU jest bezpośrednio pod zwierzchnictwem Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej, zdjęć tej jednostki jest bardzo mało, jeszcze nie widziałem, żeby nosili berety. ;-) Co do naszywek to z reguły znakiem charakterystycznym jest napis "WS RF", co oznacza bezpośrednie zwierzchnictwo Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej, co powinno rozwiać nasze wątpliwości.
 8. Nie obstawiałbym na GRU, tylko raczej na specnaz WDW (patrz beret). To, że widzimy naszywkę z nietoperzem jeszcze o niczym nie świadczy. WDW też ma swój wywiad wojskowy. ;-)
 9. -AKS-74U -Partizan w kamuflażu "Sewer" (bądź też zwanym Flectar-d) założony na wyblakłej stronie -Chest rig Łazutczik od SPOSN -Chusta w kamuflażu "Kamysz" -AK -Partizan, tym razem strona "soczystokolorowa" -kamizelka GRAD-2 -Daypack od ANA (nie widoczny na fotce)
 10. To nie jest mundur szyty na potrzeby ChALW, tylko rosyjska kopia, stworzona dla indywidualnych odbiorców. ;-)
 11. Gdzieś w aukcji jest napisane, że to rosyjski kamuflaż? ;-) Spław po prostu zaczął robić umundurowanie w tym kamo.
 12. www.modelguns-worldwide.com jest trochę tego. ;-)
 13. To nowy mundurek produkcji SSO, wzorowany na MCCUU i ACU.
×
×
 • Create New...